Mash Side Force 2022
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Mash Side Force 2022
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 28.6 k |
|---|---|
| Štartér | Elektrický |
| Prevodovka | Reťaz |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 445 cm3 |
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 240 mm |
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 18 palce |
|---|---|
| Priemer zadnej pneumatiky | 18 palce |
| Dĺžka | 2470 mm |
| Šírka | 1640 mm |
| Výška | 1210 mm |
| Výška sedadla | 830 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 320 kg |
| Objem palivovej nádrže | 13 l |
Mash Side Force História
Mash Side Force 2024

28.6 k
445 cm3
320 kg
Mash Side Force 2023

28.6 k
445 cm3
320 kg
Mash Side Force 2022

28.6 k
445 cm3
320 kg
Mash Side Force 2021

28.6 k
445 cm3
320 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Mash Side Force
- Ktorý z nich je lepší? Mash Side Force alebo Mash Black Side 445?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Mash Side Force?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Sidecar je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Mash Side Force.
- Ako populárny je model Mash Side Force?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Mash Side Force.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Mash Side Force Obrázky
Zdroj: 1000PS





























