Aprilia Scarabeo 500 2010
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Aprilia Scarabeo 500 2010
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 94 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 71 mm |
| Výkon motora | 39.5 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 44 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 5250 ot./min. |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Odstredivá sila |
| Prevodovka | Remeň |
| Typ prevodovky | Variomatic |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 500 cm3 |
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Piest | Dva piesty |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Dva piesty |
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 110 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 16 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 150 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 14 palce |
| Dĺžka | 2270 mm |
| Šírka | 770 mm |
| Rázvor | 1540 mm |
| Výška sedadla | 785 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 206 kg |
| Objem palivovej nádrže | 13.5 l |
| Maximálna rýchlosť | 160 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
Aprilia Scarabeo 500 História
Aprilia Scarabeo 500 2013

39.5 k
500 cm3
206 kg
Aprilia Scarabeo 500 2012

39.5 k
500 cm3
206 kg
Aprilia Scarabeo 500 2011

39.5 k
500 cm3
206 kg
Aprilia Scarabeo 500 2010

39.5 k
500 cm3
206 kg
Aprilia Scarabeo 500 2006

39 k
460 cm3
194 kg
Aprilia Scarabeo 500 2005

39 k
460 cm3
194 kg
FAQ pneumatiky Aprilia Scarabeo 500
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Aprilia Scarabeo 500
- Ktorý z nich je lepší? Aprilia Scarabeo 500 alebo Piaggio Beverly 500?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Aprilia Scarabeo 500?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Aprilia Scarabeo 500.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Aprilia Scarabeo 500? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2009, cenová stabilita modelu Aprilia Scarabeo 500 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter zlá. Cenový trend v prvom roku bol -13 %.
- Ako populárny je model Aprilia Scarabeo 500?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Aprilia Scarabeo 500.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.







