Indian Chief Bobber Dark Horse 2021
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Indian Chief Bobber Dark Horse 2021
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | V |
|---|---|
| Vŕtanie | 103.2 mm |
| Zdvih piestu | 113 mm |
| Krútiaci moment | 162 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 3200 ot./min. |
| Kompresný pomer | 11 |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Priemer škrtiacej klapky | 54 mm |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Prevodovka | Remeň |
| Typ prevodovky | Radenie prevodových stupňov |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Zdvihový objem | 1890 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|---|
| Zdvih | 132 mm |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Dual Shock |
| Zdvih | 75 mm |
| Nastavenie | Predpätie |
Podvozok
| Uhol sklonu | 29 stupne |
|---|---|
| Závlek kolesa | 131.5 mm |
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Priemer | 300 mm |
| Piest | Štyri piesty |
| Uchytenie tlmičov | Poloplávajúci strmeň |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 300 mm |
| Piest | Dva piesty |
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS, Jazdné režimy, Ride-by-Wire |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 130 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 60 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 16 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 180 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 65 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 16 palce |
| Dĺžka | 2286 mm |
| Šírka | 915 mm |
| Výška | 1349 mm |
| Rázvor | 1626 mm |
| Výška sedadla | 662 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 315 kg |
| Objem palivovej nádrže | 15.1 l |
Cena Indian Chief Bobber Dark Horse
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Indian Chief Bobber Dark Horse História
Indian Chief Bobber Dark Horse 2026

88 k
1890 cm3
315 kg
Indian Chief Bobber Dark Horse 2025

88 k
1890 cm3
315 kg
Indian Chief Bobber Dark Horse 2024

88 k
1890 cm3
315 kg
27 939,00 €priemerná trhová cena
Indian Chief Bobber Dark Horse 2023

88 k
1890 cm3
315 kg
29 191,00 €priemerná trhová cena
Indian Chief Bobber Dark Horse 2021

1890 cm3
315 kg
21 923,00 €priemerná trhová cena
FAQ pneumatiky Indian Chief Bobber Dark Horse
- Ktoré pneumatiky v súčasnosti odporúča redakčný tím 1000 PS pre tento model?
Tourer a cruiser
Vysoký kilometrový výkon a skvelý vzhľad sú veľmi dôležité, rovnako vítaná je aj priľnavosť na mokrom povrchu. Dôraz sa kladie na cestovnú vhodnosť a menej na športový charakter.
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Indian Chief Bobber Dark Horse
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Indian Chief Bobber Dark Horse?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Indian Chief Bobber Dark Horse, rok výroby 2026, je 17 970 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Indian Chief Bobber Dark Horse alebo Indian Scout Bobber 1131?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Indian Chief Bobber Dark Horse?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Chopper/Cruiser je dostupnosť dobrá. Na trhu je k dispozícii veľa motocyklov Indian Chief Bobber Dark Horse.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Indian Chief Bobber Dark Horse? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2021, cenová stabilita modelu Indian Chief Bobber Dark Horse bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Chopper/Cruiser veľmi zlá. Cenový trend v prvom roku bol -11 %, +4 % v druhom roku a -3 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Indian Chief Bobber Dark Horse?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli Indian Chief Bobber Dark Horse.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Indian Chief Bobber Dark Horse Obrázky
Zdroj: 1000PS








































