Zontes 310 T2 2021
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Zontes 310 T2 2021
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 80 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 62 mm |
| Výkon motora | 35 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 9500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 30 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 7500 ot./min. |
| Kompresný pomer | 12.5 |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Prevodovka | Reťaz |
| Typ prevodovky | Radenie prevodových stupňov |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Ventily | DOHC |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 312 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Monoshock |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS, Jazdné režimy |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 110 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 80 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 19 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 160 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 60 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Dĺžka | 2051 mm |
| Šírka | 850 mm |
| Výška | 1320 mm |
| Rázvor | 1400 mm |
| Výška sedadla | 795 mm |
| Výška sedadla až | 830 mm |
| Suchá hmotnosť (s ABS) | 205 kg |
| Objem palivovej nádrže | 17 l |
| Dojazd | 435 km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 3.9 l/100 km |
Zontes 310 T2 História
Zontes 310 T2 2024

35 k
312 cm3
205 kg
Zontes 310 T2 2022

35 k
312 cm3
205 kg
Zontes 310 T2 2021

35 k
312 cm3
205 kg
FAQ pneumatiky Zontes 310 T2
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Zontes 310 T2
- Ktorý z nich je lepší? Zontes 310 T2 alebo Zontes 310 T?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Zontes 310 T2?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Enduro motorcycle je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Zontes 310 T2.
- Ako populárny je model Zontes 310 T2?
- Na trhu je veľmi slabý dopyt po modeli Zontes 310 T2.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Zontes 310 T2 Obrázky
Zdroj: 1000PS



















