Sym Fiddle 125 ABS E5 2020
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Sym Fiddle 125 ABS E5 2020
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 52.4 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 57.8 mm |
| Výkon motora | 11.4 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 8500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 10.3 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 6500 ot./min. |
| Kompresný pomer | 11.1 |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Odstredivá sila |
| Prevodovka | Remeň |
| Typ prevodovky | Variomatic |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 2 |
| Ventily | OHC |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 124.7 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|---|
| Priemer | 33 mm |
| Zdvih | 90 mm |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Kyvné rameno pohonu |
|---|---|
| Tlmič | Dual Shock |
| Zdvih | 78 mm |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 226 mm |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 220 mm |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 110 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 12 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 120 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 12 palce |
| Dĺžka | 1880 mm |
| Šírka | 675 mm |
| Výška | 1115 mm |
| Rázvor | 1305 mm |
| Výška sedadla | 780 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 128 kg |
| Objem palivovej nádrže | 6.2 l |
| Maximálna rýchlosť | 99 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
Vybavenie
| Vybavenie | LED svetlomety |
|---|
Cena Sym Fiddle 125 ABS E5
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Sym Fiddle 125 ABS E5 História
Sym Fiddle 125 ABS E5 2025

11.4 k
124.7 cm3
128 kg
Sym Fiddle 125 ABS E5 2024

11.4 k
124.7 cm3
128 kg
3 129,00 €priemerná trhová cena
Sym Fiddle 125 ABS E5 2023

11.4 k
124.7 cm3
128 kg
3 150,00 €priemerná trhová cena
Sym Fiddle 125 ABS E5 2022

11.4 k
124.7 cm3
128 kg
2 704,00 €priemerná trhová cena
Sym Fiddle 125 ABS E5 2021

11.4 k
124.7 cm3
128 kg
Sym Fiddle 125 ABS E5 2020

11.4 k
124.7 cm3
128 kg
FAQ pneumatiky Sym Fiddle 125 ABS E5
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Sym Fiddle 125 ABS E5
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Sym Fiddle 125 ABS E5?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Sym Fiddle 125 ABS E5, rok výroby 2026, je 3 670 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Sym Fiddle 125 ABS E5 alebo Sym Fiddle III 125?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Sym Fiddle 125 ABS E5?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov Sym Fiddle 125 ABS E5.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Sym Fiddle 125 ABS E5? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2022, cenová stabilita modelu Sym Fiddle 125 ABS E5 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter veľmi zlá. Cenový trend v prvom roku bol -18 %, +1 % v druhom roku a -26 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Sym Fiddle 125 ABS E5?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Sym Fiddle 125 ABS E5.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Sym Fiddle 125 ABS E5 Obrázky
Zdroj: 1000PS







































