Voge 500R
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Voge 500R 2024
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | Radový |
|---|---|
| Výkon motora | 46.92 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 8500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 44.5 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 7000 ot./min. |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Prevodovka | Reťaz |
| Typ prevodovky | Radenie prevodových stupňov |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 471 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Značka | Kayaba |
| Priemer | 41 mm |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Monoshock |
| Značka | Kayaba |
| Nastavenie | Predpätie |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Priemer | 298 mm |
| Technológia | Vlna |
| Značka | Nissin |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 240 mm |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 17 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 160 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 60 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Dĺžka | 2100 mm |
| Šírka | 770 mm |
| Výška | 1090 mm |
| Výška sedadla | 800 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 198 kg |
| Objem palivovej nádrže | 16.5 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
| Dojazd | 517 km |
| Kombinované emisie CO2 | 89 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 3.8 l/100 km |
Vybavenie
| Vybavenie | LED svetlomety |
|---|
Voge 500R História
Voge 500R 2023

46.92 k
471 cm3
198 kg
Voge 500R 2022

46.92 k
471 cm3
198 kg
Voge 500R 2021

46.92 k
471 cm3
198 kg
FAQ pneumatiky Voge 500R
- Ktoré pneumatiky v súčasnosti odporúča redakčný tím 1000 PS pre tento model?
Lacné univerzálne zariadenie pre ľahké motocykle
Na každodenné dochádzanie do práce a krátke víkendové jazdy. Športové pneumatiky z druhého radu - dobrý pomer cena/výkon.
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Voge 500R
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Voge 500R?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Voge 500R, rok výroby 2022, je 5 070 EUR s priemerným nájazdom 4 337 km.
- Ktorý z nich je lepší? Voge 500R alebo Honda CB500 Hornet?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Voge 500R?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Voge 500R.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Voge 500R? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2020, cenová stabilita modelu Voge 500R bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol -0 %, +1 % v druhom roku a -34 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Voge 500R?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli Voge 500R.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Voge 500R Obrázky
Zdroj: 1000PS
























Zobraziť viac obrázkov







