Voge 500DS 2022
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Voge 500DS 2022
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | Radový |
|---|---|
| Výkon motora | 46.92 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 8500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 44.5 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 7000 ot./min. |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Prevodovka | Reťaz |
| Typ prevodovky | Radenie prevodových stupňov |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 471 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Značka | Kayaba |
| Priemer | 41 mm |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Monoshock |
| Značka | Kayaba |
| Nastavenie | Predpätie |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Priemer | 298 mm |
| Technológia | Vlna |
| Značka | Nissin |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 240 mm |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 17 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 160 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 60 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Dĺžka | 2115 mm |
| Šírka | 850 mm |
| Výška | 1355 mm |
| Výška sedadla | 835 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 205 kg |
| Objem palivovej nádrže | 16.5 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
| Dojazd | 517 km |
| Kombinované emisie CO2 | 98 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 4.2 l/100 km |
Voge 500DS História
Voge 500DS 2024

46.92 k
471 cm3
205 kg
Voge 500DS 2023

46.92 k
471 cm3
205 kg
Voge 500DS 2022

46.92 k
471 cm3
205 kg
Voge 500DS 2021

46.92 k
471 cm3
205 kg
FAQ pneumatiky Voge 500DS
- Ktoré pneumatiky v súčasnosti odporúča redakčný tím 1000 PS pre tento model?
Cestné enduro
Cestovné enduro pneumatiky s jasným zameraním na cestu, ktoré zvládnu aj krátke obchádzky po štrkových cestách.
Touring enduro 80 road / 20 off-road
Skutočné cestovné enduro pneumatiky, ktoré sú zábavné aj na príležitostné výjazdy na šotolinové priechody.
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Voge 500DS
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Voge 500DS?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Voge 500DS, rok výroby 2024, je 4 990 EUR s priemerným nájazdom 449 km.
- Ktorý z nich je lepší? Voge 500DS alebo Voge 500DS?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Voge 500DS?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Enduro motorcycle je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Voge 500DS.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Voge 500DS? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2021, cenová stabilita modelu Voge 500DS bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Enduro motorcycle dobrá. Cenový trend v prvom roku bol +9 %, -24 % v druhom roku a -5 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Voge 500DS?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli Voge 500DS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Voge 500DS Obrázky
Zdroj: 1000PS









































