Indian Scout Bobber Sixty 2020
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Indian Scout Bobber Sixty 2020
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | V |
|---|---|
| Vŕtanie | 93 mm |
| Zdvih piestu | 73.6 mm |
| Výkon motora | 78 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7200 ot./min. |
| Krútiaci moment | 88.8 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 5000 ot./min. |
| Kompresný pomer | 11 |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Stupne | 60 |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Prevodovka | Remeň |
| Typ prevodovky | Radenie prevodových stupňov |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Ventily | DOHC |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 999 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|---|
| Priemer | 41 mm |
| Zdvih | 120 mm |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Dual Shock |
| Zdvih | 76 mm |
Podvozok
| Uhol sklonu | 61 stupne |
|---|---|
| Závlek kolesa | 120 mm |
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 298 mm |
| Piest | Dva piesty |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 298 mm |
| Piest | Jeden piest |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 130 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 90 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 16 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 150 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 80 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 16 palce |
| Dĺžka | 2322 mm |
| Šírka | 926 mm |
| Výška | 1053 mm |
| Rázvor | 1576 mm |
| Výška sedadla | 649 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 249 kg |
| Objem palivovej nádrže | 12.5 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Cena Indian Scout Bobber Sixty
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Indian Scout Bobber Sixty História
Indian Scout Bobber Sixty 2021

78 k
999 cm3
249 kg
Indian Scout Bobber Sixty 2020

78 k
999 cm3
249 kg
FAQ pneumatiky Indian Scout Bobber Sixty
- Ktoré pneumatiky v súčasnosti odporúča redakčný tím 1000 PS pre tento model?
Tourer a cruiser
Vysoký kilometrový výkon a skvelý vzhľad sú veľmi dôležité, rovnako vítaná je aj priľnavosť na mokrom povrchu. Dôraz sa kladie na cestovnú vhodnosť a menej na športový charakter.
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Indian Scout Bobber Sixty
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Indian Scout Bobber Sixty?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Indian Scout Bobber Sixty, rok výroby 2025, je 16 090 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Indian Scout Bobber Sixty alebo Harley-Davidson Sportster XL 883 N Iron?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Indian Scout Bobber Sixty?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Chopper/Cruiser je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Indian Scout Bobber Sixty.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Indian Scout Bobber Sixty? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2020, cenová stabilita modelu Indian Scout Bobber Sixty bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Chopper/Cruiser zlá. Cenový trend v prvom roku bol -12 %.
- Ako populárny je model Indian Scout Bobber Sixty?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli Indian Scout Bobber Sixty.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Indian Scout Bobber Sixty Obrázky
Zdroj: 1000PS
























Zobraziť viac obrázkov


















