Access Shade Xtreme 850 Touring 2021
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.
Kľúčové špecifikácie Access Shade Xtreme 850 Touring 2021
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 58 k |
|---|
| Palivový systém | Vstrekovanie |
|---|
| Typ prevodovky | Variomatic |
|---|
| Valce | 1 |
|---|
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
|---|
| Ventily | OHC |
|---|
| Chladenie | kvapalina |
|---|
| Zdvihový objem | 781 cm3 |
|---|
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | A-Arm |
|---|
| Nastavenie | Predpätie |
|---|
Zadné odpruženie
| Odpruženie | A-Arm |
|---|
| Nastavenie | Predpätie |
|---|
Predné brzdy
Zadné brzdy
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 12 palce |
|---|
| Priemer zadnej pneumatiky | 12 palce |
|---|
| Dĺžka | 2250 mm |
|---|
| Šírka | 1200 mm |
|---|
| Výška | 1252 mm |
|---|
| Pohotovostná hmotnosť | 342 kg |
|---|
| Objem palivovej nádrže | 21 l |
|---|
Access Shade Xtreme 850 Touring História
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Access Shade Xtreme 850 Touring
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Access Shade Xtreme 850 Touring?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Access Shade Xtreme 850 Touring, rok výroby 2022, je 4 240 EUR s priemerným nájazdom 1 690 km.
- Ktorý z nich je lepší? Access Shade Xtreme 850 Touring alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Access Shade Xtreme 850 Touring?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Quad/ATV je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Access Shade Xtreme 850 Touring.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Access Shade Xtreme 850 Touring? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2022, cenová stabilita modelu Access Shade Xtreme 850 Touring bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Quad/ATV zlá. Cenový trend v prvom roku bol -15 %.
- Ako populárny je model Access Shade Xtreme 850 Touring?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli Access Shade Xtreme 850 Touring.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
Access Shade Xtreme 850 Touring Obrázky