Royal Enfield Bullet Trials 500
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Royal Enfield Bullet Trials 500 2021
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 84 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 90 mm |
| Výkon motora | 27.2 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 5250 ot./min. |
| Krútiaci moment | 41 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 4000 ot./min. |
| Kompresný pomer | 8.5 |
| Štartér | Elektrický, Kop |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Prevodovka | Reťaz |
| Typ prevodovky | Radenie prevodových stupňov |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily | OHV |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 499 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|---|
| Priemer | 35 mm |
| Zdvih | 130 mm |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Dual Shock |
| Zdvih | 80 mm |
| Nastavenie | Predpätie |
| Materiál | Oceľ |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|---|
| Typ rámu | Nosný motor |
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 280 mm |
| Piest | Dva piesty |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 240 mm |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 90 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 90 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 19 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 110 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 80 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 19 palce |
| Dĺžka | 2080 mm |
| Šírka | 805 mm |
| Výška | 1123 mm |
| Rázvor | 1380 mm |
| Výška sedadla | 800 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 192 kg |
| Objem palivovej nádrže | 13.5 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
Royal Enfield Bullet Trials 500 História
Royal Enfield Bullet Trials 500 2020

27.2 k
499 cm3
192 kg
FAQ pneumatiky Royal Enfield Bullet Trials 500
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Royal Enfield Bullet Trials 500
- Ktorý z nich je lepší? Royal Enfield Bullet Trials 500 alebo Fantic Caballero Scrambler 500?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Royal Enfield Bullet Trials 500?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Royal Enfield Bullet Trials 500.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Royal Enfield Bullet Trials 500? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2019, cenová stabilita modelu Royal Enfield Bullet Trials 500 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike zlá. Cenový trend v prvom roku bol +15 %, -28 % v druhom roku a +48 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Royal Enfield Bullet Trials 500?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli Royal Enfield Bullet Trials 500.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Royal Enfield Bullet Trials 500 Obrázky
Zdroj: 1000PS

































