Brixton Cromwell 250 2020
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Brixton Cromwell 250 2020
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 17.7 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7500 ot./min. |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Prevodovka | Reťaz |
| Typ prevodovky | Radenie prevodových stupňov |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 249 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Dual Shock |
| Materiál | Oceľ |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá kolíska |
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Dĺžka | 2020 mm |
|---|---|
| Šírka | 830 mm |
| Výška | 1105 mm |
| Suchá hmotnosť (s ABS) | 145 kg |
Cena Brixton Cromwell 250
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Brixton Cromwell 250 História
Brixton Cromwell 250 2025

17.1 k
249 cm3
145 kg
Brixton Cromwell 250 2024

17 k
249 cm3
145 kg
3 166,00 €priemerná trhová cena
Brixton Cromwell 250 2023

17 k
249 cm3
145 kg
3 625,00 €priemerná trhová cena
Brixton Cromwell 250 2022

17 k
249 cm3
145 kg
3 427,00 €priemerná trhová cena
Brixton Cromwell 250 2021

17 k
249 cm3
145 kg
3 623,00 €priemerná trhová cena
Brixton Cromwell 250 2020

17.7 k
249 cm3
145 kg
Alternatívy k Brixton Cromwell 250
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Brixton Cromwell 250
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Brixton Cromwell 250?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Brixton Cromwell 250, rok výroby 2023, je 4 280 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Brixton Cromwell 250 alebo Royal Enfield Classic 350?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Brixton Cromwell 250?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Brixton Cromwell 250.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Brixton Cromwell 250? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2022, cenová stabilita modelu Brixton Cromwell 250 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol -26 %, -3 % v druhom roku a -29 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Brixton Cromwell 250?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli Brixton Cromwell 250.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Brixton Cromwell 250 Obrázky
Zdroj: 1000PS




















