Fantic Caballero Rally 500 2022
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Fantic Caballero Rally 500 2022
Silnik i układ napędowy
| średnica cylindra | 94.5 mm |
|---|---|
| skok tłoka | 64 mm |
| Moc maksymalna | 40 KM |
| obr./min przy mocy maksymalnej | 7100 obr./min |
| Moment obrotowy | 40.2 Nm |
| obr./min przy maskymalnym momencie obrotowym | 6000 obr./min |
| Układ paliwowy | Wstrzyknięcie |
| Otwór przepustnicy | 40 mm |
| Starter | Elektryczny |
| Typ sprzęgła | Płyta wielopłytkowa w kąpieli olejowej |
| Zapłon | CDI |
| Typ skrzyni biegów | Zmiana biegów |
| Liczba biegów | 6 |
| Liczba cylindrów | 1 |
| Liczba taktów | 4-suwowy |
| liczba zaworów na cylinder | 4 |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 449 cm³ |
Przednie zawieszenie
| Przednie zawieszenie | Widelec teleskopowy Upside-Down |
|---|---|
| Średnica | 43 mm |
| skok | 200 mm |
Tylne zawieszenie
| Tylne zawieszenie | Wahacz dwuramienny |
|---|---|
| Amortyzator | Monoshock |
| skok | 200 mm |
| Regulacja | Odbicie |
| Materiał | Stal |
Podwozie
| Rama | Stal |
|---|---|
| Typ ramy | Rura centralna |
Hamulce przednie
| typ budowy | Pojedyncza tarcza |
|---|---|
| Średnica | 320 mm |
| mocowanie amortyzatora | Zacisk pływający |
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|---|
| Średnica | 230 mm |
Systemy wspomagające
| Systemy wspomagające | ABS |
|---|
Wymiary i waga
| Szerokość przedniej opony | 110 mm |
|---|---|
| Wysokość przedniej opony | 80 % |
| średnica przedniej opony | 19 cal |
| Szerokość tylnej opony | 140 mm |
| Wysokość tylnej opony | 80 % |
| Średnica tylnej opony | 17 cal |
| Długość | 2080 mm |
| Rozstaw osi | 1425 mm |
| Wysokość siedzenia od | 860 mm |
| Masa sucha (z ABS) | 150 kg |
| Masa mokra (z ABS) | 157 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 12 l |
| Kategorie prawa jazdy | A2 |
| Zasięg | 285 km |
| łączna emisja CO2 | 97 g/km |
| Łączne zużycie paliwa | 4.2 l/100km |
Najnowsze artykuły 1000PS o Fantic Caballero Rally 500
Cena Fantic Caballero Rally 500
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
Fantic Caballero Rally 500 Historia
Fantic Caballero Rally 500 2026

44 KM
463 cm³
150 kg
Fantic Caballero Rally 500 2025

44 KM
463 cm³
150 kg
Fantic Caballero Rally 500 2024

40 KM
449 cm³
150 kg
Fantic Caballero Rally 500 2023

40 KM
449 cm³
150 kg
38 092,00 złśrednia cena rynkowa
Fantic Caballero Rally 500 2022

40 KM
449 cm³
150 kg
33 796,00 złśrednia cena rynkowa
Fantic Caballero Rally 500 2021

40 KM
449 cm³
150 kg
36 847,00 złśrednia cena rynkowa
Fantic Caballero Rally 500 2020

40 KM
449 cm³
150 kg
Fantic Caballero Rally 500 2019

40 KM
449 cm³
150 kg
FAQ opony Fantic Caballero Rally 500
FAQ Fantic Caballero Rally 500
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Fantic Caballero Rally 500?
- Aktualna średnia cena za Fantic Caballero Rally 500, rocznik 2026, kształtuje się na poziomie 32 620 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 0 km.
- Który motocykl jest lepszy? Fantic Caballero Rally 500 czy Ducati Scrambler Desert Sled?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Fantic Caballero Rally 500?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Naked bike dostępność tego motocykla jest na normalnym poziomie. Na rynku bez większych trudności znaleźć można egzemplarz Fantic Caballero Rally 500.
- Jak popularny jest motocykl Fantic Caballero Rally 500?
- Na rynku obserwuje się średnie zapotrzebowanie na motocykl Fantic Caballero Rally 500. Reporty z testów tego modelu są rzadko czytane na platformie 1000PS.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Fantic Caballero Rally 500 Zdjęcia
Źródło: 1000PS




















Pokaż więcej zdjęć
















