Arctic Cat Prowler 1000 XT
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.
Kluczowa specyfikacja Arctic Cat Prowler 1000 XT 2018
Silnik i układ napędowy
| średnica cylindra | 92 mm |
|---|
| skok tłoka | 71.6 mm |
|---|
| Typ skrzyni biegów | Automatyczny |
|---|
| Liczba taktów | 4-suwowy |
|---|
| liczba zaworów na cylinder | 4 |
|---|
| Chłodzenie | ciecz-powietrze |
|---|
| Pojemność skokowa | 951 cm³ |
|---|
Przednie zawieszenie
Tylne zawieszenie
Hamulce przednie
Hamulec tylny
Wymiary i waga
| średnica przedniej opony | 14 cal |
|---|
| Średnica tylnej opony | 14 cal |
|---|
| Długość | 3029 mm |
|---|
| Szerokość | 1549 mm |
|---|
| Wysokość | 2007 mm |
|---|
| Rozstaw osi | 1905 mm |
|---|
| Masa sucha | 596.5 kg |
|---|
| Pojemność zbiornika paliwa | 31 l |
|---|
Arctic Cat Prowler 1000 XT Historia
FAQ Arctic Cat Prowler 1000 XT
- Który motocykl jest lepszy? Arctic Cat Prowler 1000 XT czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Arctic Cat Prowler 1000 XT?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Quad/ATV dostępność tego motocykla jest bardzo niska. Na rynku jest bardzo mało egzemplarzy Arctic Cat Prowler 1000 XT.
- Jak popularny jest motocykl Arctic Cat Prowler 1000 XT?
- Na rynku obserwuje się bardzo małe zapotrzebowanie na motocykl Arctic Cat Prowler 1000 XT.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.