Ural Solo 2008
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Ural Solo 2008
Silnik i układ napędowy
| Moc maksymalna | 40 KM |
|---|---|
| przeniesienie napędu | Wał napędowy |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Chłodzenie | Powietrze |
| Pojemność skokowa | 745 cm³ |
Wymiary i waga
| Rozstaw osi | 1460 mm |
|---|---|
| Wysokość siedzenia od | 750 mm |
| Masa sucha | 215 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 19 l |
| Prędkość maksymalna | 130 km/h |
| Kategorie prawa jazdy | A2 |
Ural Solo Historia
Ural Solo 2014

41 KM
749 cm³
215 kg
Ural Solo 2010

38 KM
745 cm³
225 kg
Ural Solo 2008

40 KM
745 cm³
215 kg
Ural Solo 2007

40 KM
745 cm³
215 kg
Ural Solo 2006

40 KM
745 cm³
215 kg
Ural Solo 2005

40 KM
745 cm³
215 kg
FAQ Ural Solo
- Który motocykl jest lepszy? Ural Solo czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Ural Solo?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Naked bike dostępność tego motocykla jest bardzo niska. Na rynku jest bardzo mało egzemplarzy Ural Solo.
- Jak popularny jest motocykl Ural Solo?
- Na rynku obserwuje się bardzo małe zapotrzebowanie na motocykl Ural Solo.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
















