Suzuki Bandit 1200 2005
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Suzuki Bandit 1200 2005
Silnik i układ napędowy
| Moc maksymalna | 98 KM |
|---|---|
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Chłodzenie | Olej-powietrze |
| Pojemność skokowa | 1157 cm³ |
Wymiary i waga
| Rozstaw osi | 1430 mm |
|---|---|
| Wysokość siedzenia od | 800 mm |
| Masa sucha | 214 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 19 l |
| Prędkość maksymalna | 225 km/h |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Cena Suzuki Bandit 1200
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
Suzuki Bandit 1200 Historia
Suzuki Bandit 1200 2006

100 KM
1157 cm³
212 kg
18 224,00 złśrednia cena rynkowa
Suzuki Bandit 1200 2005

98 KM
1157 cm³
214 kg
9792,00 złśrednia cena rynkowa
FAQ Suzuki Bandit 1200
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Suzuki Bandit 1200?
- Aktualna średnia cena za Suzuki Bandit 1200, rocznik 2007, kształtuje się na poziomie 16 280 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 41 450 km.
- Który motocykl jest lepszy? Suzuki Bandit 1200 czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Suzuki Bandit 1200?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Naked bike dostępność tego motocykla jest na normalnym poziomie. Na rynku bez większych trudności znaleźć można egzemplarz Suzuki Bandit 1200.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Suzuki Bandit 1200? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2007, stabilność ceny Suzuki Bandit 1200 wyglądała bardzo dobrze na tle innych motocykli kategorii Naked bike. Trend cenowy wynosił +48% w pierwszym roku, -1% w drugim roku i -4% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl Suzuki Bandit 1200?
- Na rynku obserwuje się bardzo duże zapotrzebowanie na motocykl Suzuki Bandit 1200.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Suzuki Bandit 1200 Zdjęcia
Źródło: 1000PS
Pokaż więcej zdjęć





























