Honda RC 213 V-S 2016
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Honda RC 213 V-S 2016
Silnik i układ napędowy
| Moc maksymalna | 230 KM |
|---|---|
| Starter | Elektryczny |
| Typ sprzęgła | Płyta wielopłytkowa w kąpieli olejowej |
| Zapłon | Cyfrowy, Tranzystor |
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| liczba zaworów na cylinder | 4 |
| Zawory | DOHC |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 1000 cm³ |
Przednie zawieszenie
| Przednie zawieszenie | Widelec teleskopowy Upside-Down |
|---|---|
| Marka | Öhlins |
Tylne zawieszenie
| Marka | Öhlins |
|---|
Podwozie
| Rama | Aluminium |
|---|---|
| Typ ramy | Twin Tube |
Hamulce przednie
| typ budowy | Dwie tarcze |
|---|---|
| Technologia | promieniowy, Monoblok |
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|
Wymiary i waga
| Długość | 2052 mm |
|---|---|
| Szerokość | 645 mm |
| Wysokość | 1110 mm |
| Rozstaw osi | 1435 mm |
| Pojemność zbiornika paliwa | 21 l |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Honda RC 213 V-S Historia
Honda RC 213 V-S 2020

230 KM
1000 cm³
Honda RC 213 V-S 2019

230 KM
1000 cm³
Honda RC 213 V-S 2018

230 KM
1000 cm³
Honda RC 213 V-S 2017

230 KM
1000 cm³
Honda RC 213 V-S 2016

230 KM
1000 cm³
Honda RC 213 V-S 2015

230 KM
1000 cm³
Alternatywy dla Honda RC 213 V-S
FAQ Honda RC 213 V-S
- Który motocykl jest lepszy? Honda RC 213 V-S czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Honda RC 213 V-S?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Supersport dostępność tego motocykla jest bardzo niska. Na rynku jest bardzo mało egzemplarzy Honda RC 213 V-S.
- Jak popularny jest motocykl Honda RC 213 V-S?
- Na rynku obserwuje się bardzo małe zapotrzebowanie na motocykl Honda RC 213 V-S.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Honda RC 213 V-S Zdjęcia
Źródło: 1000PS
























Pokaż więcej zdjęć





























