Husqvarna FC 250 2023
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Husqvarna FC 250 2023
Silnik i układ napędowy
| średnica cylindra | 81 mm |
|---|---|
| skok tłoka | 48.5 mm |
| Moc maksymalna | 46 KM |
| Typ sprzęgła | Płyta wielopłytkowa w kąpieli olejowej |
| Liczba biegów | 5 |
| Liczba cylindrów | 1 |
| Liczba taktów | 4-suwowy |
| Zawory | DOHC |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 249.9 cm³ |
Przednie zawieszenie
| Przednie zawieszenie | Widelec teleskopowy Upside-Down |
|---|---|
| Marka | WP |
| Średnica | 48 mm |
| skok | 305 mm |
Tylne zawieszenie
| Tylne zawieszenie | Wahacz dwuramienny |
|---|---|
| Amortyzator | Monoshock |
| mocowanie amortyzatora | Odchylenie |
| skok | 293 mm |
Podwozie
| Rama | Chrom-molibden |
|---|---|
| Typ ramy | Podwójna kołyska, Rura centralna |
| kąt główki ramy | 63.9 stopień |
Hamulce przednie
| typ budowy | Pojedyncza tarcza |
|---|---|
| Średnica | 260 mm |
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|---|
| Średnica | 220 mm |
Wymiary i waga
| Szerokość przedniej opony | 80 mm |
|---|---|
| Wysokość przedniej opony | 100 % |
| średnica przedniej opony | 21 cal |
| Szerokość tylnej opony | 110 mm |
| Wysokość tylnej opony | 90 % |
| Średnica tylnej opony | 19 cal |
| Wysokość siedzenia od | 939 mm |
| Pojemność zbiornika paliwa | 7.2 l |
Cena Husqvarna FC 250
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
Husqvarna FC 250 Historia
Husqvarna FC 250 2026

249.9 cm³
101 kg
50 113,00 złśrednia cena rynkowa
Husqvarna FC 250 2025

249.9 cm³
101 kg
45 370,00 złśrednia cena rynkowa
Husqvarna FC 250 2024

46 KM
249.9 cm³
40 459,00 złśrednia cena rynkowa
Husqvarna FC 250 2023

46 KM
249.9 cm³
36 938,00 złśrednia cena rynkowa
Husqvarna FC 250 2022

46 KM
249.9 cm³
26 632,00 złśrednia cena rynkowa
Husqvarna FC 250 2021

98 kg
25 246,00 złśrednia cena rynkowa
Husqvarna FC 250 2020

98 kg
21 105,00 złśrednia cena rynkowa
Husqvarna FC 250 2019

98 kg
23 139,00 złśrednia cena rynkowa
Husqvarna FC 250 2018

98 kg
21 620,00 złśrednia cena rynkowa
Husqvarna FC 250 2017

249.9 cm³
104 kg
20 968,00 złśrednia cena rynkowa
Husqvarna FC 250 2016

249.9 cm³
104 kg
18 059,00 złśrednia cena rynkowa
Husqvarna FC 250 2015

249.9 cm³
104 kg
Husqvarna FC 250 2014

249.9 cm³
104 kg
FAQ opony Husqvarna FC 250
Alternatywy dla Husqvarna FC 250
FAQ Husqvarna FC 250
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Husqvarna FC 250?
- Aktualna średnia cena za Husqvarna FC 250, rocznik 2026, kształtuje się na poziomie 49 250 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 1 km.
- Który motocykl jest lepszy? Husqvarna FC 250 czy KTM 250 SX-F?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Husqvarna FC 250?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Motocross dostępność tego motocykla jest na bardzo dobrym poziomie. Na rynku jest bardzo dużo egzemplarzy Husqvarna FC 250.
- Jak popularny jest motocykl Husqvarna FC 250?
- Na rynku obserwuje się duże zapotrzebowanie na motocykl Husqvarna FC 250. Reporty z testów tego modelu są rzadko czytane na platformie 1000PS.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Husqvarna FC 250 Zdjęcia
Źródło: 1000PS







Pokaż więcej zdjęć

















