Ducati Streetfighter S 2009
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Ducati Streetfighter S 2009
Silnik i układ napędowy
| średnica cylindra | 104 mm |
|---|---|
| skok tłoka | 64.7 mm |
| Moc maksymalna | 155 KM |
| obr./min przy mocy maksymalnej | 9500 obr./min |
| maksymalny moment obrotowy | 115 Nm |
| obr./min przy maskymalnym momencie obrotowym | 9500 obr./min |
| Stopień kompresji | 12.4 |
| Typ sprzęgła | Płyta wielopłytkowa w kąpieli olejowej, Suchy |
| Liczba cylindrów | 2 |
| liczba zaworów na cylinder | 4 |
| Zawory | Desmodromiczny |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 1099 cm³ |
Przednie zawieszenie
| Przednie zawieszenie | Widelec teleskopowy Upside-Down |
|---|---|
| Technologia | Powłoka TiN |
| Marka | Öhlins |
Tylne zawieszenie
| Marka | Öhlins |
|---|
Podwozie
| Rama | Stal |
|---|---|
| Typ ramy | Rurowy |
Hamulce przednie
| Tłok | Cztery tłoki |
|---|---|
| Technologia | promieniowy, Monoblok |
| Marka | Brembo |
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|---|
| Tłok | Dwa tłoki |
Wymiary i waga
| Rozstaw osi | 1475 mm |
|---|---|
| Kategorie prawa jazdy | A |
Cena Ducati Streetfighter S
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
Ducati Streetfighter S Historia
Ducati Streetfighter S 2013

154 KM
1099 cm³
167 kg
Ducati Streetfighter S 2012

154 KM
1099 cm³
167 kg
64 259,00 złśrednia cena rynkowa
Ducati Streetfighter S 2011

154 KM
1099 cm³
167 kg
47 289,00 złśrednia cena rynkowa
Ducati Streetfighter S 2010

154 KM
1099 cm³
167 kg
40 879,00 złśrednia cena rynkowa
Ducati Streetfighter S 2009

155 KM
1099 cm³
45 320,00 złśrednia cena rynkowa
FAQ Ducati Streetfighter S
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Ducati Streetfighter S?
- Aktualna średnia cena za Ducati Streetfighter S, rocznik 2009, kształtuje się na poziomie 41 380 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 42 631 km.
- Który motocykl jest lepszy? Ducati Streetfighter S czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Ducati Streetfighter S?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Naked bike dostępność tego motocykla jest niska. Na rynku jest mało egzemplarzy Ducati Streetfighter S.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Ducati Streetfighter S? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2016, stabilność ceny Ducati Streetfighter S była niska na tle innych motocykli kategorii Naked bike. Trend cenowy wynosił -17% w pierwszym roku, -25% w drugim roku i +44% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl Ducati Streetfighter S?
- Na rynku obserwuje się duże zapotrzebowanie na motocykl Ducati Streetfighter S.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Ducati Streetfighter S Zdjęcia
Źródło: 1000PS


























