Ducati Monster 1100 2009
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Ducati Monster 1100 2009
Silnik i układ napędowy
| średnica cylindra | 98 mm |
|---|---|
| skok tłoka | 71.5 mm |
| Moc maksymalna | 95 KM |
| obr./min przy mocy maksymalnej | 7500 obr./min |
| Stopień kompresji | 10.7 |
| Typ sprzęgła | Płyta wielopłytkowa w kąpieli olejowej, Suchy |
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
| Liczba cylindrów | 2 |
| liczba zaworów na cylinder | 2 |
| Zawory | Desmodromiczny |
| Chłodzenie | Powietrze |
| Pojemność skokowa | 1078 cm³ |
Przednie zawieszenie
| Marka | Sachs |
|---|
Tylne zawieszenie
| Marka | Sachs |
|---|
Podwozie
| Rama | Stal |
|---|---|
| Typ ramy | Rurowy |
Hamulce przednie
| Tłok | Cztery tłoki |
|---|
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|---|
| Tłok | Dwa tłoki |
Wymiary i waga
| średnica przedniej opony | 17 cal |
|---|---|
| Średnica tylnej opony | 17 cal |
| Rozstaw osi | 1450 mm |
| Wysokość siedzenia od | 810 mm |
| Masa sucha | 169 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 15 l |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Cena Ducati Monster 1100
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
Ducati Monster 1100 Historia
Ducati Monster 1100 2011

95 KM
1078 cm³
169 kg
Ducati Monster 1100 2010

95 KM
1078 cm³
169 kg
30 798,00 złśrednia cena rynkowa
Ducati Monster 1100 2009

95 KM
1078 cm³
169 kg
31 579,00 złśrednia cena rynkowa
Alternatywy dla Ducati Monster 1100
FAQ Ducati Monster 1100
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Ducati Monster 1100?
- Aktualna średnia cena za Ducati Monster 1100, rocznik 2009, kształtuje się na poziomie 25 350 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 25 305 km.
- Który motocykl jest lepszy? Ducati Monster 1100 czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Ducati Monster 1100?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Naked bike dostępność tego motocykla jest na normalnym poziomie. Na rynku bez większych trudności znaleźć można egzemplarz Ducati Monster 1100.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Ducati Monster 1100? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2011, stabilność ceny Ducati Monster 1100 była bardzo niska na tle innych motocykli kategorii Naked bike. Trend cenowy wynosił -40% w pierwszym roku, +2% w drugim roku i -1% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl Ducati Monster 1100?
- Na rynku obserwuje się duże zapotrzebowanie na motocykl Ducati Monster 1100. Reporty z testów tego modelu są rzadko czytane na platformie 1000PS.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Ducati Monster 1100 Zdjęcia
Źródło: 1000PS


Pokaż więcej zdjęć
























