BMW F 800 R 2010
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja BMW F 800 R 2010
Silnik i układ napędowy
| średnica cylindra | 82 mm |
|---|---|
| skok tłoka | 75.6 mm |
| Moc maksymalna | 87 KM |
| obr./min przy mocy maksymalnej | 8000 obr./min |
| maksymalny moment obrotowy | 86 Nm |
| obr./min przy maskymalnym momencie obrotowym | 6000 obr./min |
| Stopień kompresji | 12 |
| Typ sprzęgła | Płyta wielopłytkowa w kąpieli olejowej |
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Smarowanie | Sucha miska olejowa |
| Pojemność skokowa | 798 cm³ |
Tylne zawieszenie
| Tylne zawieszenie | Wahacz dwuramienny |
|---|
Podwozie
| Rama | Aluminium |
|---|---|
| Typ ramy | Twin Tube, Silnik nośny |
Hamulce przednie
| typ budowy | Dwie tarcze |
|---|---|
| Tłok | Cztery tłoki |
| mocowanie amortyzatora | Zacisk stały |
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|---|
| Tłok | Pojedynczy tłok |
| mocowanie amortyzatora | Zacisk pływający |
Wymiary i waga
| Szerokość przedniej opony | 120 mm |
|---|---|
| Wysokość przedniej opony | 70 % |
| Szerokość tylnej opony | 180 mm |
| Wysokość tylnej opony | 55 % |
| Długość | 2145 mm |
| Szerokość | 905 mm |
| Rozstaw osi | 1520 mm |
| Wysokość siedzenia od | 800 mm |
| Masa sucha | 177 kg |
| Masa mokra | 199 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 16 l |
| Prędkość maksymalna | 200 km/h |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Cena BMW F 800 R
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
BMW F 800 R Historia
BMW F 800 R 2019

90 KM
798 cm³
177 kg
37 669,00 złśrednia cena rynkowa
BMW F 800 R 2018

90 KM
798 cm³
177 kg
32 471,00 złśrednia cena rynkowa
BMW F 800 R 2017

90 KM
798 cm³
177 kg
31 899,00 złśrednia cena rynkowa
BMW F 800 R 2016

90 KM
798 cm³
177 kg
26 906,00 złśrednia cena rynkowa
BMW F 800 R 2015

90 KM
798 cm³
177 kg
29 382,00 złśrednia cena rynkowa
BMW F 800 R 2014

87 KM
798 cm³
177 kg
26 288,00 złśrednia cena rynkowa
BMW F 800 R 2013

87 KM
798 cm³
177 kg
24 448,00 złśrednia cena rynkowa
BMW F 800 R 2012

87 KM
798 cm³
177 kg
23 259,00 złśrednia cena rynkowa
BMW F 800 R 2011

87 KM
798 cm³
177 kg
23 923,00 złśrednia cena rynkowa
BMW F 800 R 2010

87 KM
798 cm³
177 kg
22 400,00 złśrednia cena rynkowa
BMW F 800 R 2009

87 KM
798 cm³
177 kg
19 966,00 złśrednia cena rynkowa
Alternatywy dla BMW F 800 R
FAQ BMW F 800 R
- Jaka jest aktualna cena rynkowa BMW F 800 R?
- Aktualna średnia cena za BMW F 800 R, rocznik 2017, kształtuje się na poziomie 32 580 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 5 719 km.
- Który motocykl jest lepszy? BMW F 800 R czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność BMW F 800 R?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Naked bike dostępność tego motocykla jest na bardzo dobrym poziomie. Na rynku jest bardzo dużo egzemplarzy BMW F 800 R.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza BMW F 800 R? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2016, stabilność ceny BMW F 800 R była porównywalna z innymi motocyklami kategorii Naked bike. Trend cenowy wynosił -6% w pierwszym roku, -4% w drugim roku i -4% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl BMW F 800 R?
- Na rynku obserwuje się bardzo duże zapotrzebowanie na motocykl BMW F 800 R. Raporty z testów tego modelu są czytane na platformie 1000PS bardzo często.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
BMW F 800 R Zdjęcia
Źródło: 1000PS




Pokaż więcej zdjęć
































