BMW K 1300 S 2009
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja BMW K 1300 S 2009
Silnik i układ napędowy
| Typ silnika | W kolejce |
|---|---|
| średnica cylindra | 80 mm |
| skok tłoka | 64.3 mm |
| Moc maksymalna | 175 KM |
| obr./min przy mocy maksymalnej | 9250 obr./min |
| maksymalny moment obrotowy | 140 Nm |
| obr./min przy maskymalnym momencie obrotowym | 8250 obr./min |
| Stopień kompresji | 13 |
| Starter | Elektryczny |
| przeniesienie napędu | Wał napędowy |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Pojemność skokowa | 1293 cm³ |
Przednie zawieszenie
| Przednie zawieszenie | Strut |
|---|
Tylne zawieszenie
| Tylne zawieszenie | Paralever |
|---|
Hamulce przednie
| typ budowy | Dwie tarcze |
|---|---|
| Tłok | Cztery tłoki |
| mocowanie amortyzatora | Zacisk stały |
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|---|
| Tłok | Dwa tłoki |
| mocowanie amortyzatora | Zacisk pływający |
Wymiary i waga
| średnica przedniej opony | 17 cal |
|---|---|
| Średnica tylnej opony | 17 cal |
| Długość | 2182 mm |
| Szerokość | 905 mm |
| Wysokość | 1221 mm |
| Rozstaw osi | 1585 mm |
| Wysokość siedzenia od | 820 mm |
| Masa sucha | 228 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 19 l |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Cena BMW K 1300 S
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
BMW K 1300 S Historia
BMW K 1300 S 2016

175 KM
1293 cm³
228 kg
BMW K 1300 S 2015

175 KM
1293 cm³
228 kg
BMW K 1300 S 2014

175 KM
1293 cm³
228 kg
42 156,00 złśrednia cena rynkowa
BMW K 1300 S 2013

175 KM
1293 cm³
228 kg
BMW K 1300 S 2012

175 KM
1293 cm³
228 kg
BMW K 1300 S 2011

175 KM
1293 cm³
228 kg
38 570,00 złśrednia cena rynkowa
BMW K 1300 S 2010

175 KM
1293 cm³
228 kg
35 202,00 złśrednia cena rynkowa
BMW K 1300 S 2009

175 KM
1293 cm³
228 kg
30 891,00 złśrednia cena rynkowa
FAQ BMW K 1300 S
- Jaka jest aktualna cena rynkowa BMW K 1300 S?
- Aktualna średnia cena za BMW K 1300 S, rocznik 2014, kształtuje się na poziomie 44 830 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 28 538 km.
- Który motocykl jest lepszy? BMW K 1300 S czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność BMW K 1300 S?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Sport touring motorcycle dostępność tego motocykla jest na normalnym poziomie. Na rynku bez większych trudności znaleźć można egzemplarz BMW K 1300 S.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza BMW K 1300 S? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2016, stabilność ceny BMW K 1300 S wyglądała dobrze na tle innych motocykli kategorii Sport touring motorcycle. Trend cenowy wynosił +2% w pierwszym roku, -39% w drugim roku i +48% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl BMW K 1300 S?
- Na rynku obserwuje się bardzo duże zapotrzebowanie na motocykl BMW K 1300 S. Reporty z testów tego modelu są rzadko czytane na platformie 1000PS.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
BMW K 1300 S Zdjęcia
Źródło: 1000PS



Pokaż więcej zdjęć