Yamaha XJ6 Diversion 2009
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Yamaha XJ6 Diversion 2009 Doświadczenia i opinie ekspertów
nastynils
Oprócz póloslony, XJ6 Diversion oferuje równiez srodkowa podpórke. Ogólnie rzecz biorac, robi solidne wrazenie. Kolory dobrze do niego pasuja i nic nie stoi na przeszkodzie dluzszym wycieczkom. Komfort jazdy jest naturalnie wyzszy niz w XJ6 dzieki przedniej szybie. Jest to szczególnie zauwazalne przy wyzszych predkosciach.

Kluczowa specyfikacja Yamaha XJ6 Diversion 2009
Silnik i układ napędowy
| średnica cylindra | 65.5 mm |
|---|---|
| skok tłoka | 44.5 mm |
| Moc maksymalna | 78 KM |
| obr./min przy mocy maksymalnej | 10000 obr./min |
| maksymalny moment obrotowy | 59.7 Nm |
| obr./min przy maskymalnym momencie obrotowym | 8500 obr./min |
| Stopień kompresji | 12.2 |
| Typ sprzęgła | Płyta wielopłytkowa w kąpieli olejowej |
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| liczba zaworów na cylinder | 4 |
| Zawory | DOHC |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 600 cm³ |
Przednie zawieszenie
| Przednie zawieszenie | Widelec teleskopowy |
|---|
Podwozie
| Rama | Aluminium |
|---|
Hamulce przednie
| typ budowy | Dwie tarcze |
|---|
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|
Wymiary i waga
| średnica przedniej opony | 17 cal |
|---|---|
| Średnica tylnej opony | 17 cal |
| Długość | 2120 mm |
| Szerokość | 770 mm |
| Wysokość | 1210 mm |
| Rozstaw osi | 1440 mm |
| Wysokość siedzenia od | 785 mm |
| Masa sucha | 211 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 17.3 l |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Yamaha XJ6 Diversion Historia
Yamaha XJ6 Diversion 2017

78 KM
600 cm³
211 kg
Yamaha XJ6 Diversion 2016

78 KM
600 cm³
211 kg
Yamaha XJ6 Diversion 2015

78 KM
600 cm³
211 kg
Yamaha XJ6 Diversion 2014

78 KM
600 cm³
211 kg
Yamaha XJ6 Diversion 2013

78 KM
600 cm³
211 kg
Yamaha XJ6 Diversion 2012

78 KM
600 cm³
211 kg
Yamaha XJ6 Diversion 2011

77 KM
600 cm³
222 kg
Yamaha XJ6 Diversion 2010

77 KM
600 cm³
222 kg
Yamaha XJ6 Diversion 2009

78 KM
600 cm³
211 kg
FAQ Yamaha XJ6 Diversion
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Yamaha XJ6 Diversion?
- Aktualna średnia cena za Yamaha XJ6 Diversion, rocznik 2014, kształtuje się na poziomie 22 620 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 14 659 km.
- Który motocykl jest lepszy? Yamaha XJ6 Diversion czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Yamaha XJ6 Diversion?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Sport touring motorcycle dostępność tego motocykla jest niska. Na rynku jest mało egzemplarzy Yamaha XJ6 Diversion.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Yamaha XJ6 Diversion? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2013, stabilność ceny Yamaha XJ6 Diversion była porównywalna z innymi motocyklami kategorii Sport touring motorcycle. Trend cenowy wynosił -7% w pierwszym roku, -2% w drugim roku i -3% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl Yamaha XJ6 Diversion?
- Na rynku obserwuje się średnie zapotrzebowanie na motocykl Yamaha XJ6 Diversion. Reporty z testów tego modelu nie są zbyt często czytane na platformie 1000PS.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Yamaha XJ6 Diversion Zdjęcia
Źródło: 1000PS






























