Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R) 2009
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.
/1.jpg?format=webp&quality=80&width=1200&height=790&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=pad)
Kluczowa specyfikacja Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R) 2009
Silnik i układ napędowy
| Typ silnika | V |
|---|---|
| średnica cylindra | 97 mm |
| skok tłoka | 67.5 mm |
| Moc maksymalna | 143 KM |
| obr./min przy mocy maksymalnej | 10000 obr./min |
| maksymalny moment obrotowy | 103 Nm |
| obr./min przy maskymalnym momencie obrotowym | 8000 obr./min |
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 998 cm³ |
Przednie zawieszenie
| Przednie zawieszenie | Widelec teleskopowy Upside-Down |
|---|---|
| Marka | Sachs |
Tylne zawieszenie
| Marka | Sachs |
|---|
Hamulce przednie
| Technologia | promieniowy |
|---|
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|
Wymiary i waga
| średnica przedniej opony | 17 cal |
|---|---|
| Średnica tylnej opony | 17 cal |
| Rozstaw osi | 1410 mm |
| Wysokość siedzenia od | 810 mm |
| Masa mokra | 210 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 18 l |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R) Historia
Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R) 2010

143 KM
1000 cm³
210 kg
Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R) 2009
/gr.jpg?format=webp&quality=80&width=404&height=304)
143 KM
998 cm³
210 kg
Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R) 2008
/gr.jpg?format=webp&quality=80&width=404&height=304)
143 KM
998 cm³
189 kg
Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R) 2007
Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R) 2007
143 KM
998 cm³
189 kg
Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R) 2006
/gr.jpg?format=webp&quality=80&width=404&height=304)
143 KM
998 cm³
189 kg
Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R) 2005
/gr.jpg?format=webp&quality=80&width=404&height=304)
139 KM
998 cm³
189 kg
FAQ Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R)
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R)?
- Aktualna średnia cena za Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R), rocznik 2006, kształtuje się na poziomie 24 680 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 34 900 km.
- Który motocykl jest lepszy? Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R) czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R)?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Supersport dostępność tego motocykla jest niska. Na rynku jest mało egzemplarzy Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R).
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R)? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2009, stabilność ceny Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R) wyglądała bardzo dobrze na tle innych motocykli kategorii Supersport. Trend cenowy wynosił +20% w pierwszym roku, -31% w drugim roku i +6% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R)?
- Na rynku obserwuje się bardzo duże zapotrzebowanie na motocykl Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R).
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R) Zdjęcia
Źródło: 1000PS
/2.jpg?format=webp&quality=80&scale=both&width=1984&height=1116&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=pad)
/gr.jpg?format=webp&quality=80&scale=both&width=1984&height=1116&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=pad)
Pokaż więcej zdjęć























