Aprilia RSV 1000 Tuono R 2009
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Aprilia RSV 1000 Tuono R 2009
Silnik i układ napędowy
| Typ silnika | V |
|---|---|
| średnica cylindra | 97 mm |
| skok tłoka | 67.5 mm |
| Moc maksymalna | 139 KM |
| obr./min przy mocy maksymalnej | 9500 obr./min |
| maksymalny moment obrotowy | 107 Nm |
| obr./min przy maskymalnym momencie obrotowym | 8500 obr./min |
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 998 cm³ |
Przednie zawieszenie
| Marka | Showa |
|---|
Tylne zawieszenie
| Marka | Showa |
|---|
Hamulce przednie
| typ budowy | Dwie tarcze |
|---|---|
| Tłok | Cztery tłoki |
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|---|
| Tłok | Dwa tłoki |
Wymiary i waga
| średnica przedniej opony | 17 cal |
|---|---|
| Średnica tylnej opony | 17 cal |
| Długość | 2025 mm |
| Szerokość | 830 mm |
| Rozstaw osi | 1410 mm |
| Wysokość siedzenia od | 810 mm |
| Masa mokra | 209 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 18 l |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Cena Aprilia RSV 1000 Tuono R
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
Aprilia RSV 1000 Tuono R Historia
Aprilia RSV 1000 Tuono R 2013

139 KM
999 cm³
209 kg
Aprilia RSV 1000 Tuono R 2012

139 KM
999 cm³
209 kg
Aprilia RSV 1000 Tuono R 2011

139 KM
1000 cm³
209 kg
22 251,00 złśrednia cena rynkowa
Aprilia RSV 1000 Tuono R 2010

139 KM
1000 cm³
209 kg
Aprilia RSV 1000 Tuono R 2009

139 KM
998 cm³
209 kg
17 727,00 złśrednia cena rynkowa
Aprilia RSV 1000 Tuono R 2008

133 KM
998 cm³
187 kg
Aprilia RSV 1000 Tuono R 2007

133 KM
998 cm³
187 kg
19 278,00 złśrednia cena rynkowa
Aprilia RSV 1000 Tuono R 2006

133 KM
998 cm³
187 kg
41 306,00 złśrednia cena rynkowa
Aprilia RSV 1000 Tuono R 2005

126 KM
998 cm³
200 kg
17 294,00 złśrednia cena rynkowa
FAQ Aprilia RSV 1000 Tuono R
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Aprilia RSV 1000 Tuono R?
- Aktualna średnia cena za Aprilia RSV 1000 Tuono R, rocznik 2006, kształtuje się na poziomie 23 410 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 34 104 km.
- Który motocykl jest lepszy? Aprilia RSV 1000 Tuono R czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Aprilia RSV 1000 Tuono R?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Naked bike dostępność tego motocykla jest niska. Na rynku jest mało egzemplarzy Aprilia RSV 1000 Tuono R.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Aprilia RSV 1000 Tuono R? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2011, stabilność ceny Aprilia RSV 1000 Tuono R była niska na tle innych motocykli kategorii Naked bike. Trend cenowy wynosił -6% w pierwszym roku, -10% w drugim roku i -12% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl Aprilia RSV 1000 Tuono R?
- Na rynku obserwuje się bardzo duże zapotrzebowanie na motocykl Aprilia RSV 1000 Tuono R. Raporty z testów tego modelu są czytane na platformie 1000PS ze średnią częstotliwością.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Aprilia RSV 1000 Tuono R Zdjęcia
Źródło: 1000PS


























