KTM 1190 RC8 2009
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja KTM 1190 RC8 2009
Silnik i układ napędowy
| średnica cylindra | 103 mm |
|---|---|
| Moc maksymalna | 155 KM |
| obr./min przy mocy maksymalnej | 10000 obr./min |
| Stopień kompresji | 12.5 |
| Starter | Elektryczny |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Pojemność skokowa | 1148 cm³ |
Przednie zawieszenie
| Przednie zawieszenie | Widelec teleskopowy Upside-Down |
|---|---|
| Marka | WP |
Tylne zawieszenie
| Marka | WP |
|---|
Podwozie
| Rama | Chrom-molibden |
|---|---|
| Typ ramy | Rurowy |
Hamulce przednie
| Tłok | Cztery tłoki |
|---|---|
| mocowanie amortyzatora | Zacisk stały |
| Technologia | promieniowy |
| Marka | Brembo |
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|---|
| Tłok | Dwa tłoki |
| mocowanie amortyzatora | Zacisk stały |
| Marka | Brembo |
Wymiary i waga
| średnica przedniej opony | 17 cal |
|---|---|
| Rozstaw osi | 1430 mm |
| Wysokość siedzenia od | 805 mm |
| Masa sucha | 184 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 16.5 l |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Najnowsze artykuły dotyczące motocykli 1000PS KTM 1190 RC8
Cena KTM 1190 RC8
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
KTM 1190 RC8 Historia
KTM 1190 RC8 2010

154 KM
1148 cm³
184 kg
KTM 1190 RC8 2009

155 KM
1148 cm³
184 kg
KTM 1190 RC8 2008

155 KM
1148 cm³
183 kg
40 447,00 złśrednia cena rynkowa
FAQ KTM 1190 RC8
- Jaka jest aktualna cena rynkowa KTM 1190 RC8?
- Aktualna średnia cena za KTM 1190 RC8, rocznik 2008, kształtuje się na poziomie 42 100 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 18 597 km.
- Który motocykl jest lepszy? KTM 1190 RC8 czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność KTM 1190 RC8?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Supersport dostępność tego motocykla jest na normalnym poziomie. Na rynku bez większych trudności znaleźć można egzemplarz KTM 1190 RC8.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza KTM 1190 RC8? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2012, stabilność ceny KTM 1190 RC8 wyglądała dobrze na tle innych motocykli kategorii Supersport. Trend cenowy wynosił +3% w pierwszym roku, -45% w drugim roku i +32% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl KTM 1190 RC8?
- Na rynku obserwuje się duże zapotrzebowanie na motocykl KTM 1190 RC8. Raporty z testów tego modelu są czytane na platformie 1000PS ze średnią częstotliwością.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
KTM 1190 RC8 Zdjęcia
Źródło: 1000PS


Pokaż więcej zdjęć
























