Honda CB 1300 S 2008
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Honda CB 1300 S 2008
Silnik i układ napędowy
| Moc maksymalna | 116 KM |
|---|---|
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 1284 cm³ |
Wymiary i waga
| Rozstaw osi | 1510 mm |
|---|---|
| Wysokość siedzenia od | 790 mm |
| Masa sucha | 236 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 21 l |
| Prędkość maksymalna | 230 km/h |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Cena Honda CB 1300 S
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
Honda CB 1300 S Historia
Honda CB 1300 S 2011

114 KM
1284 cm³
263 kg
38 068,00 złśrednia cena rynkowa
Honda CB 1300 S 2010

114 KM
1284 cm³
263 kg
34 343,00 złśrednia cena rynkowa
Honda CB 1300 S 2009

116 KM
1284 cm³
224 kg
Honda CB 1300 S 2008

116 KM
1284 cm³
236 kg
Honda CB 1300 S 2007

116 KM
1284 cm³
236 kg
Honda CB 1300 S 2006

116 KM
1284 cm³
236 kg
FAQ Honda CB 1300 S
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Honda CB 1300 S?
- Aktualna średnia cena za Honda CB 1300 S, rocznik 2011, kształtuje się na poziomie 29 390 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 42 141 km.
- Który motocykl jest lepszy? Honda CB 1300 S czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Honda CB 1300 S?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Naked bike dostępność tego motocykla jest niska. Na rynku jest mało egzemplarzy Honda CB 1300 S.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Honda CB 1300 S? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2011, stabilność ceny Honda CB 1300 S była niska na tle innych motocykli kategorii Naked bike. Trend cenowy wynosił -6% w pierwszym roku, -23% w drugim roku i -6% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl Honda CB 1300 S?
- Na rynku obserwuje się średnie zapotrzebowanie na motocykl Honda CB 1300 S. Reporty z testów tego modelu nie są zbyt często czytane na platformie 1000PS.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Honda CB 1300 S Zdjęcia
Źródło: 1000PS
Pokaż więcej zdjęć
























