Bimota TESI 3D 2009
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Bimota TESI 3D 2009
Silnik i układ napędowy
| średnica cylindra | 98 mm |
|---|---|
| skok tłoka | 71.5 mm |
| Stopień kompresji | 10.5 |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Chłodzenie | Olej-powietrze |
| Pojemność skokowa | 1079 cm³ |
Hamulce przednie
| Tłok | Cztery tłoki |
|---|---|
| Technologia | promieniowy |
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|---|
| Tłok | Dwa tłoki |
| Marka | Brembo |
Wymiary i waga
| Wysokość | 850 mm |
|---|---|
| Wysokość siedzenia od | 800 mm |
| Masa sucha | 168 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 16 l |
Bimota TESI 3D Historia
Bimota TESI 3D 2015

90 KM
1078 cm³
170 kg
Bimota TESI 3D 2014

90 KM
1078 cm³
170 kg
Bimota TESI 3D 2013

90 KM
1078 cm³
170 kg
Bimota TESI 3D 2012

98 KM
1079 cm³
167 kg
Bimota TESI 3D 2011

98 KM
1079 cm³
167 kg
Bimota TESI 3D 2010

Bimota TESI 3D 2009

1079 cm³
168 kg
FAQ Bimota TESI 3D
- Który motocykl jest lepszy? Bimota TESI 3D czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Bimota TESI 3D?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Naked bike dostępność tego motocykla jest bardzo niska. Na rynku jest bardzo mało egzemplarzy Bimota TESI 3D.
- Jak popularny jest motocykl Bimota TESI 3D?
- Na rynku obserwuje się bardzo małe zapotrzebowanie na motocykl Bimota TESI 3D.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Bimota TESI 3D Zdjęcia
Źródło: 1000PS


Pokaż więcej zdjęć



















