Benelli TNT 899 2009
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Benelli TNT 899 2009
Silnik i układ napędowy
| średnica cylindra | 88 mm |
|---|---|
| Moc maksymalna | 120 KM |
| obr./min przy mocy maksymalnej | 9500 obr./min |
| maksymalny moment obrotowy | 88 Nm |
| obr./min przy maskymalnym momencie obrotowym | 8000 obr./min |
| Starter | Elektryczny |
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba cylindrów | 3 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 899 cm³ |
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|
Wymiary i waga
| średnica przedniej opony | 17 cal |
|---|---|
| Średnica tylnej opony | 17 cal |
| Długość | 2128 mm |
| Wysokość siedzenia od | 790 mm |
| Masa sucha | 208 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 16 l |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Cena Benelli TNT 899
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
Benelli TNT 899 Historia
Benelli TNT 899 2016

120 KM
899 cm³
208 kg
Benelli TNT 899 2015

120 KM
899 cm³
208 kg
Benelli TNT 899 2014

120 KM
899 cm³
208 kg
Benelli TNT 899 2013

120 KM
899 cm³
208 kg
Benelli TNT 899 2012

899 cm³
199 kg
Benelli TNT 899 2011

899 cm³
199 kg
18 200,00 złśrednia cena rynkowa
Benelli TNT 899 2010

899 cm³
199 kg
Benelli TNT 899 2009

120 KM
899 cm³
208 kg
Benelli TNT 899 2008

118 KM
899 cm³
199 kg
FAQ Benelli TNT 899
- Który motocykl jest lepszy? Benelli TNT 899 czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Benelli TNT 899?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Naked bike dostępność tego motocykla jest bardzo niska. Na rynku jest bardzo mało egzemplarzy Benelli TNT 899.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Benelli TNT 899? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2009, stabilność ceny Benelli TNT 899 była niska na tle innych motocykli kategorii Naked bike. Trend cenowy wynosił -10% w pierwszym roku, -10% w drugim roku i -39% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl Benelli TNT 899?
- Na rynku obserwuje się małe zapotrzebowanie na motocykl Benelli TNT 899.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
























