Yamaha XJR 1300 2009
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Yamaha XJR 1300 2009
Silnik i układ napędowy
| średnica cylindra | 79 mm |
|---|---|
| skok tłoka | 63.8 mm |
| Moc maksymalna | 98 KM |
| obr./min przy mocy maksymalnej | 8000 obr./min |
| maksymalny moment obrotowy | 108.4 Nm |
| obr./min przy maskymalnym momencie obrotowym | 6000 obr./min |
| Stopień kompresji | 9.7 |
| Typ sprzęgła | Płyta wielopłytkowa w kąpieli olejowej |
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba biegów | 5 |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| liczba zaworów na cylinder | 4 |
| Zawory | DOHC |
| Chłodzenie | Powietrze |
| Pojemność skokowa | 1251 cm³ |
Przednie zawieszenie
| Przednie zawieszenie | Widelec teleskopowy |
|---|---|
| Marka | Öhlins |
Tylne zawieszenie
| Marka | Öhlins |
|---|
Podwozie
| Typ ramy | Podwójna kołyska |
|---|
Hamulce przednie
| typ budowy | Dwie tarcze |
|---|
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|
Wymiary i waga
| średnica przedniej opony | 17 cal |
|---|---|
| Średnica tylnej opony | 17 cal |
| Długość | 2175 mm |
| Szerokość | 765 mm |
| Wysokość | 1115 mm |
| Rozstaw osi | 1500 mm |
| Wysokość siedzenia od | 795 mm |
| Masa sucha | 245 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 21 l |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Cena Yamaha XJR 1300
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
Yamaha XJR 1300 Historia
Yamaha XJR 1300 2017

98 KM
1251 cm³
240 kg
38 064,00 złśrednia cena rynkowa
Yamaha XJR 1300 2016

98 KM
1251 cm³
240 kg
39 318,00 złśrednia cena rynkowa
Yamaha XJR 1300 2015

98 KM
1251 cm³
240 kg
34 073,00 złśrednia cena rynkowa
Yamaha XJR 1300 2014

98 KM
1251 cm³
245 kg
49 124,00 złśrednia cena rynkowa
Yamaha XJR 1300 2013

98 KM
1251 cm³
245 kg
32 726,00 złśrednia cena rynkowa
Yamaha XJR 1300 2012

98 KM
1251 cm³
245 kg
Yamaha XJR 1300 2011

98 KM
1251 cm³
245 kg
Yamaha XJR 1300 2010

98 KM
1251 cm³
245 kg
Yamaha XJR 1300 2009

98 KM
1251 cm³
245 kg
Yamaha XJR 1300 2008

106 KM
1251 cm³
224 kg
28 652,00 złśrednia cena rynkowa
Yamaha XJR 1300 2007

106 KM
1251 cm³
224 kg
25 308,00 złśrednia cena rynkowa
Yamaha XJR 1300 2006

106 KM
1251 cm³
224 kg
23 672,00 złśrednia cena rynkowa
Yamaha XJR 1300 2005

106 KM
1251 cm³
224 kg
21 155,00 złśrednia cena rynkowa
Alternatywy dla Yamaha XJR 1300
FAQ Yamaha XJR 1300
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Yamaha XJR 1300?
- Aktualna średnia cena za Yamaha XJR 1300, rocznik 2000, kształtuje się na poziomie 15 860 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 39 359 km.
- Który motocykl jest lepszy? Yamaha XJR 1300 czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Yamaha XJR 1300?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Naked bike dostępność tego motocykla jest na dobrym poziomie. Na rynku jest dużo egzemplarzy Yamaha XJR 1300.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Yamaha XJR 1300? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2015, stabilność ceny Yamaha XJR 1300 wyglądała bardzo dobrze na tle innych motocykli kategorii Naked bike. Trend cenowy wynosił -12% w pierwszym roku, 0% w drugim roku i -5% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl Yamaha XJR 1300?
- Na rynku obserwuje się bardzo duże zapotrzebowanie na motocykl Yamaha XJR 1300. Raporty z testów tego modelu są czytane na platformie 1000PS ze średnią częstotliwością.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Yamaha XJR 1300 Zdjęcia
Źródło: 1000PS


Pokaż więcej zdjęć



























