KTM 990 Supermoto 2009
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja KTM 990 Supermoto 2009
Silnik i układ napędowy
| średnica cylindra | 101 mm |
|---|---|
| Moc maksymalna | 116 KM |
| obr./min przy mocy maksymalnej | 9000 obr./min |
| maksymalny moment obrotowy | 97 Nm |
| obr./min przy maskymalnym momencie obrotowym | 7000 obr./min |
| Stopień kompresji | 11.5 |
| Starter | Elektryczny |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Pojemność skokowa | 999 cm³ |
Przednie zawieszenie
| Przednie zawieszenie | Widelec teleskopowy Upside-Down |
|---|---|
| Marka | WP |
Tylne zawieszenie
| Marka | WP |
|---|
Podwozie
| Rama | Chrom-molibden |
|---|---|
| Typ ramy | Rurowy |
Hamulce przednie
| Tłok | Cztery tłoki |
|---|---|
| mocowanie amortyzatora | Zacisk stały |
| Technologia | promieniowy |
| Marka | Brembo |
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|---|
| Tłok | Dwa tłoki |
| mocowanie amortyzatora | Zacisk pływający |
| Marka | Brembo |
Wymiary i waga
| średnica przedniej opony | 17 cal |
|---|---|
| Rozstaw osi | 1510 mm |
| Wysokość siedzenia od | 875 mm |
| Masa sucha | 191 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 19 l |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Cena KTM 990 Supermoto
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
KTM 990 Supermoto Historia
KTM 990 Supermoto 2010

115 KM
999 cm³
189 kg
KTM 990 Supermoto 2009

116 KM
999 cm³
191 kg
28 374,00 złśrednia cena rynkowa
KTM 990 Supermoto 2008

115 KM
999 cm³
191 kg
25 879,00 złśrednia cena rynkowa
Alternatywy dla KTM 990 Supermoto
FAQ KTM 990 Supermoto
- Jaka jest aktualna cena rynkowa KTM 990 Supermoto?
- Aktualna średnia cena za KTM 990 Supermoto, rocznik 2010, kształtuje się na poziomie 23 770 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 17 000 km.
- Który motocykl jest lepszy? KTM 990 Supermoto czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność KTM 990 Supermoto?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Supermoto dostępność tego motocykla jest na normalnym poziomie. Na rynku bez większych trudności znaleźć można egzemplarz KTM 990 Supermoto.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza KTM 990 Supermoto? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2010, stabilność ceny KTM 990 Supermoto była porównywalna z innymi motocyklami kategorii Supermoto. Trend cenowy wynosił -2% w pierwszym roku, -7% w drugim roku i -15% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl KTM 990 Supermoto?
- Na rynku obserwuje się bardzo duże zapotrzebowanie na motocykl KTM 990 Supermoto. Reporty z testów tego modelu nie są zbyt często czytane na platformie 1000PS.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
KTM 990 Supermoto Zdjęcia
Źródło: 1000PS




























