Yamaha R1 2005
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Yamaha R1 2005
Silnik i układ napędowy
| Typ silnika | W kolejce |
|---|---|
| Moc maksymalna | 172 KM |
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 998 cm³ |
Hamulce przednie
| typ budowy | Dwie tarcze |
|---|
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|
Wymiary i waga
| Rozstaw osi | 1395 mm |
|---|---|
| Wysokość siedzenia od | 835 mm |
| Masa sucha | 172 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 18 l |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Cena Yamaha R1
Yamaha R1 Historia
Yamaha R1 2024

200 KM
998 cm³
201 kg
114 874,00 złśrednia cena rynkowa
Yamaha R1 2023

200 KM
998 cm³
201 kg
106 833,00 złśrednia cena rynkowa
Yamaha R1 2022

200 KM
998 cm³
201 kg
Yamaha R1 2021

200 KM
998 cm³
199 kg
94 058,00 złśrednia cena rynkowa
Yamaha R1 2020

200 KM
998 cm³
199 kg
100 014,00 złśrednia cena rynkowa
Yamaha R1 2019

200 KM
998 cm³
199 kg
93 008,00 złśrednia cena rynkowa
Yamaha R1 2018

200 KM
998 cm³
199 kg
131 267,00 złśrednia cena rynkowa
Yamaha R1 2017

200 KM
998 cm³
199 kg
81 739,00 złśrednia cena rynkowa
Yamaha R1 2016

200 KM
998 cm³
199 kg
75 091,00 złśrednia cena rynkowa
Yamaha R1 2015

200 KM
998 cm³
199 kg
78 798,00 złśrednia cena rynkowa
Yamaha R1 2014

182 KM
998 cm³
206 kg
Yamaha R1 2013

182 KM
998 cm³
206 kg
56 766,00 złśrednia cena rynkowa
Yamaha R1 2012

182 KM
998 cm³
206 kg
59 372,00 złśrednia cena rynkowa
Yamaha R1 2011

181 KM
998 cm³
206 kg
50 857,00 złśrednia cena rynkowa
Yamaha R1 2010

181 KM
998 cm³
206 kg
39 722,00 złśrednia cena rynkowa
Yamaha R1 2009

182 KM
998 cm³
206 kg
36 837,00 złśrednia cena rynkowa
Yamaha R1 2008

172 KM
998 cm³
172 kg
31 983,00 złśrednia cena rynkowa
Yamaha R1 2007

172 KM
998 cm³
172 kg
34 426,00 złśrednia cena rynkowa
Yamaha R1 2006

172 KM
998 cm³
172 kg
29 869,00 złśrednia cena rynkowa
Yamaha R1 2005

172 KM
998 cm³
172 kg
30 171,00 złśrednia cena rynkowa
Alternatywy dla Yamaha R1
FAQ Yamaha R1
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Yamaha R1?
- Aktualna średnia cena za Yamaha R1, rocznik 2024, kształtuje się na poziomie 103 520 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 0 km.
- Który motocykl jest lepszy? Yamaha R1 czy BMW S 1000 RR?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Yamaha R1?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Supersport dostępność tego motocykla jest na bardzo dobrym poziomie. Na rynku jest bardzo dużo egzemplarzy Yamaha R1.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Yamaha R1? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2018, stabilność ceny Yamaha R1 wyglądała bardzo dobrze na tle innych motocykli kategorii Supersport. Trend cenowy wynosił +9% w pierwszym roku, -20% w drugim roku i -5% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl Yamaha R1?
- Na rynku obserwuje się bardzo duże zapotrzebowanie na motocykl Yamaha R1. Raporty z testów tego modelu są czytane na platformie 1000PS bardzo często.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Yamaha R1 Zdjęcia
Źródło: 1000PS


































