Ducati 1098 R 2008
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Ducati 1098 R 2008
Silnik i układ napędowy
| Moc maksymalna | 180 KM |
|---|---|
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 1198 cm³ |
Wymiary i waga
| Rozstaw osi | 1430 mm |
|---|---|
| Wysokość siedzenia od | 820 mm |
| Masa sucha | 165 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 15.5 l |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Cena Ducati 1098 R
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
Ducati 1098 R Historia
Ducati 1098 R 2009

180 KM
1198.4 cm³
165 kg
Ducati 1098 R 2008

180 KM
1198 cm³
165 kg
68 495,00 złśrednia cena rynkowa
FAQ Ducati 1098 R
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Ducati 1098 R?
- Aktualna średnia cena za Ducati 1098 R, rocznik 2010, kształtuje się na poziomie 158 490 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 2 729 km.
- Który motocykl jest lepszy? Ducati 1098 R czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Ducati 1098 R?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Supersport dostępność tego motocykla jest bardzo niska. Na rynku jest bardzo mało egzemplarzy Ducati 1098 R.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Ducati 1098 R? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2010, stabilność ceny Ducati 1098 R wyglądała bardzo dobrze na tle innych motocykli kategorii Supersport. Trend cenowy wynosił +18% w pierwszym roku, -46% w drugim roku i +50% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl Ducati 1098 R?
- Na rynku obserwuje się średnie zapotrzebowanie na motocykl Ducati 1098 R.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.





























