Ducati Monster 696 2009
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Ducati Monster 696 2009
Silnik i układ napędowy
| średnica cylindra | 88 mm |
|---|---|
| skok tłoka | 57.2 mm |
| Moc maksymalna | 80 KM |
| obr./min przy mocy maksymalnej | 9000 obr./min |
| Stopień kompresji | 10.7 |
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba cylindrów | 2 |
| liczba zaworów na cylinder | 2 |
| Zawory | Desmodromiczny |
| Chłodzenie | Powietrze |
| Pojemność skokowa | 696 cm³ |
Przednie zawieszenie
| Marka | Sachs |
|---|
Tylne zawieszenie
| Marka | Sachs |
|---|
Podwozie
| Rama | Stal |
|---|---|
| Typ ramy | Rurowy |
Hamulce przednie
| Tłok | Cztery tłoki |
|---|---|
| Technologia | promieniowy |
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|---|
| Tłok | Dwa tłoki |
Wymiary i waga
| średnica przedniej opony | 17 cal |
|---|---|
| Średnica tylnej opony | 17 cal |
| Rozstaw osi | 1450 mm |
| Wysokość siedzenia od | 770 mm |
| Masa sucha | 161 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 15 l |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Cena Ducati Monster 696
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
Ducati Monster 696 Historia
Ducati Monster 696 2014

80 KM
696 cm³
161 kg
27 914,00 złśrednia cena rynkowa
Ducati Monster 696 2013

80 KM
696 cm³
161 kg
32 127,00 złśrednia cena rynkowa
Ducati Monster 696 2012

80 KM
696 cm³
161 kg
22 520,00 złśrednia cena rynkowa
Ducati Monster 696 2011

80 KM
696 cm³
161 kg
29 117,00 złśrednia cena rynkowa
Ducati Monster 696 2010

80 KM
696 cm³
161 kg
26 200,00 złśrednia cena rynkowa
Ducati Monster 696 2009

80 KM
696 cm³
161 kg
22 980,00 złśrednia cena rynkowa
Ducati Monster 696 2008

80 KM
696 cm³
163 kg
20 667,00 złśrednia cena rynkowa
Alternatywy dla Ducati Monster 696
FAQ Ducati Monster 696
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Ducati Monster 696?
- Aktualna średnia cena za Ducati Monster 696, rocznik 2008, kształtuje się na poziomie 23 060 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 30 861 km.
- Który motocykl jest lepszy? Ducati Monster 696 czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Ducati Monster 696?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Naked bike dostępność tego motocykla jest na normalnym poziomie. Na rynku bez większych trudności znaleźć można egzemplarz Ducati Monster 696.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Ducati Monster 696? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2014, stabilność ceny Ducati Monster 696 była bardzo niska na tle innych motocykli kategorii Naked bike. Trend cenowy wynosił -4% w pierwszym roku, +1% w drugim roku i -2% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl Ducati Monster 696?
- Na rynku obserwuje się duże zapotrzebowanie na motocykl Ducati Monster 696. Raporty z testów tego modelu są często czytane na platformie 1000PS.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
Ducati Monster 696 Zdjęcia
Źródło: 1000PS


Pokaż więcej zdjęć

