Honda CB 1000 R 2009
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Honda CB 1000 R 2009
Silnik i układ napędowy
| Typ silnika | W kolejce |
|---|---|
| średnica cylindra | 75 mm |
| skok tłoka | 56.5 mm |
| Moc maksymalna | 125 KM |
| obr./min przy mocy maksymalnej | 10000 obr./min |
| maksymalny moment obrotowy | 99 Nm |
| obr./min przy maskymalnym momencie obrotowym | 7750 obr./min |
| Stopień kompresji | 11.2 |
| Starter | Elektryczny |
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| liczba zaworów na cylinder | 4 |
| Zawory | DOHC |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 998 cm³ |
Przednie zawieszenie
| Przednie zawieszenie | Widelec teleskopowy Upside-Down |
|---|---|
| Regulacja | Kompresja, Napięcie wstępne sprężyny, Odbicie |
Tylne zawieszenie
| Regulacja | Kompresja, Obciążenie wstępne, Odbicie |
|---|
Hamulce przednie
| typ budowy | Dwie tarcze |
|---|---|
| Tłok | Trzy tłoki |
| Technologia | promieniowy |
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|---|
| Tłok | Pojedynczy tłok |
Systemy wspomagające
| Systemy wspomagające | ABS |
|---|
Wymiary i waga
| średnica przedniej opony | 17 cal |
|---|---|
| Średnica tylnej opony | 17 cal |
| Długość | 2105 mm |
| Szerokość | 785 mm |
| Wysokość | 1095 mm |
| Rozstaw osi | 1445 mm |
| Wysokość siedzenia od | 828 mm |
| Masa mokra | 217 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 17 l |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Cena Honda CB 1000 R
Honda CB 1000 R Historia
Honda CB 1000 R 2024

145 KM
998 cm³
212 kg
65 987,00 złśrednia cena rynkowa
Honda CB 1000 R 2023

145 KM
998 cm³
212 kg
62 916,00 złśrednia cena rynkowa
Honda CB 1000 R 2022

145 KM
998 cm³
212 kg
66 103,00 złśrednia cena rynkowa
Honda CB 1000 R 2021

145 KM
998 cm³
212 kg
54 415,00 złśrednia cena rynkowa
Honda CB 1000 R 2020

145 KM
998 cm³
212 kg
50 429,00 złśrednia cena rynkowa
Honda CB 1000 R 2019

145 KM
998 cm³
212 kg
43 150,00 złśrednia cena rynkowa
Honda CB 1000 R 2018

145 KM
998 cm³
212 kg
41 966,00 złśrednia cena rynkowa
Honda CB 1000 R 2017

125 KM
998 cm³
217 kg
Honda CB 1000 R 2016

125 KM
998 cm³
217 kg
Honda CB 1000 R 2015

125 KM
998 cm³
217 kg
32 657,00 złśrednia cena rynkowa
Honda CB 1000 R 2014

125 KM
998 cm³
217 kg
34 018,00 złśrednia cena rynkowa
Honda CB 1000 R 2013

125 KM
998 cm³
217 kg
32 921,00 złśrednia cena rynkowa
Honda CB 1000 R 2012

125 KM
998 cm³
217 kg
25 517,00 złśrednia cena rynkowa
Honda CB 1000 R 2011

125 KM
998 cm³
217 kg
29 837,00 złśrednia cena rynkowa
Honda CB 1000 R 2010

125 KM
998 cm³
217 kg
26 148,00 złśrednia cena rynkowa
Honda CB 1000 R 2009

125 KM
998 cm³
217 kg
27 119,00 złśrednia cena rynkowa
Honda CB 1000 R 2008

998 cm³
27 180,00 złśrednia cena rynkowa
Alternatywy dla Honda CB 1000 R
FAQ Honda CB 1000 R
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Honda CB 1000 R?
- Aktualna średnia cena za Honda CB 1000 R, rocznik 2019, kształtuje się na poziomie 42 070 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 16 137 km.
- Który motocykl jest lepszy? Honda CB 1000 R czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Honda CB 1000 R?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Naked bike dostępność tego motocykla jest na bardzo dobrym poziomie. Na rynku jest bardzo dużo egzemplarzy Honda CB 1000 R.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Honda CB 1000 R? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2011, stabilność ceny Honda CB 1000 R była porównywalna z innymi motocyklami kategorii Naked bike. Trend cenowy wynosił -2% w pierwszym roku, -5% w drugim roku i -9% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl Honda CB 1000 R?
- Na rynku obserwuje się bardzo duże zapotrzebowanie na motocykl Honda CB 1000 R. Raporty z testów tego modelu są czytane na platformie 1000PS bardzo często.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Honda CB 1000 R Zdjęcia
Źródło: 1000PS



































