KTM 690 SMC 2009
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja KTM 690 SMC 2009
Silnik i układ napędowy
| średnica cylindra | 102 mm |
|---|---|
| Moc maksymalna | 63 KM |
| obr./min przy mocy maksymalnej | 7500 obr./min |
| maksymalny moment obrotowy | 64 Nm |
| obr./min przy maskymalnym momencie obrotowym | 6000 obr./min |
| Stopień kompresji | 11.8 |
| Starter | Elektryczny |
| Liczba cylindrów | 1 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Pojemność skokowa | 654 cm³ |
Przednie zawieszenie
| Przednie zawieszenie | Widelec teleskopowy Upside-Down |
|---|---|
| Marka | WP |
Tylne zawieszenie
| mocowanie amortyzatora | Odchylenie |
|---|---|
| Marka | WP |
Podwozie
| Rama | Chrom-molibden |
|---|---|
| Typ ramy | Rurowy |
Hamulce przednie
| Tłok | Pojedynczy tłok |
|---|---|
| mocowanie amortyzatora | Zacisk pływający |
| Marka | Brembo |
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|---|
| Tłok | Pojedynczy tłok |
| mocowanie amortyzatora | Zacisk pływający |
| Marka | Brembo |
Wymiary i waga
| średnica przedniej opony | 17 cal |
|---|---|
| Rozstaw osi | 1480 mm |
| Wysokość siedzenia od | 900 mm |
| Pojemność zbiornika paliwa | 12 l |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Cena KTM 690 SMC
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
KTM 690 SMC Historia
KTM 690 SMC 2011

63 KM
654 cm³
139 kg
31 110,00 złśrednia cena rynkowa
KTM 690 SMC 2010

63 KM
654 cm³
139 kg
23 691,00 złśrednia cena rynkowa
KTM 690 SMC 2009

63 KM
654 cm³
26 608,00 złśrednia cena rynkowa
KTM 690 SMC 2008

62 KM
654 cm³
139 kg
25 549,00 złśrednia cena rynkowa
Alternatywy dla KTM 690 SMC
FAQ KTM 690 SMC
- Jaka jest aktualna cena rynkowa KTM 690 SMC?
- Aktualna średnia cena za KTM 690 SMC, rocznik 2009, kształtuje się na poziomie 28 360 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 19 146 km.
- Który motocykl jest lepszy? KTM 690 SMC czy KTM 690 SMC R?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność KTM 690 SMC?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Supermoto dostępność tego motocykla jest na normalnym poziomie. Na rynku bez większych trudności znaleźć można egzemplarz KTM 690 SMC.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza KTM 690 SMC? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2021, stabilność ceny KTM 690 SMC wyglądała bardzo dobrze na tle innych motocykli kategorii Supermoto. Trend cenowy wynosił +56% w pierwszym roku, -34% w drugim roku i -0% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl KTM 690 SMC?
- Na rynku obserwuje się bardzo duże zapotrzebowanie na motocykl KTM 690 SMC. Raporty z testów tego modelu są czytane na platformie 1000PS ze średnią częstotliwością.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
KTM 690 SMC Zdjęcia
Źródło: 1000PS
Pokaż więcej zdjęć


























