Triumph Street Triple 2008
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Triumph Street Triple 2008
Silnik i układ napędowy
| Moc maksymalna | 106 KM |
|---|---|
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba cylindrów | 3 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 675 cm³ |
Wymiary i waga
| Rozstaw osi | 1395 mm |
|---|---|
| Wysokość siedzenia od | 800 mm |
| Masa sucha | 167 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 17.4 l |
| Prędkość maksymalna | 216 km/h |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Cena Triumph Street Triple
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
Triumph Street Triple Historia
Triumph Street Triple 2017

95 KM
675 cm³
183 kg
Triumph Street Triple 2016

106 KM
675 cm³
183 kg
27 839,00 złśrednia cena rynkowa
Triumph Street Triple 2015

95 KM
675 cm³
183 kg
29 841,00 złśrednia cena rynkowa
Triumph Street Triple 2014

106 KM
675 cm³
183 kg
30 083,00 złśrednia cena rynkowa
Triumph Street Triple 2013

106 KM
675 cm³
183 kg
22 762,00 złśrednia cena rynkowa
Triumph Street Triple 2012

106 KM
675 cm³
189 kg
25 182,00 złśrednia cena rynkowa
Triumph Street Triple 2011

106 KM
675 cm³
189 kg
20 421,00 złśrednia cena rynkowa
Triumph Street Triple 2010

106 KM
675 cm³
167 kg
19 013,00 złśrednia cena rynkowa
Triumph Street Triple 2009

106 KM
675 cm³
167 kg
17 727,00 złśrednia cena rynkowa
Triumph Street Triple 2008

106 KM
675 cm³
167 kg
20 802,00 złśrednia cena rynkowa
Alternatywy dla Triumph Street Triple
FAQ Triumph Street Triple
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Triumph Street Triple?
- Aktualna średnia cena za Triumph Street Triple, rocznik 2015, kształtuje się na poziomie 35 630 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 8 194 km.
- Który motocykl jest lepszy? Triumph Street Triple czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Triumph Street Triple?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Naked bike dostępność tego motocykla jest na normalnym poziomie. Na rynku bez większych trudności znaleźć można egzemplarz Triumph Street Triple.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Triumph Street Triple? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2019, stabilność ceny Triumph Street Triple była bardzo niska na tle innych motocykli kategorii Naked bike. Trend cenowy wynosił +10% w pierwszym roku, +4% w drugim roku i -26% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl Triumph Street Triple?
- Na rynku obserwuje się bardzo duże zapotrzebowanie na motocykl Triumph Street Triple. Reporty z testów tego modelu są rzadko czytane na platformie 1000PS.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Triumph Street Triple Zdjęcia
Źródło: 1000PS
Pokaż więcej zdjęć






























