Buell XB 9SX 2009
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Buell XB 9SX 2009
Silnik i układ napędowy
| średnica cylindra | 88.9 mm |
|---|---|
| skok tłoka | 79.4 mm |
| Moc maksymalna | 82 KM |
| obr./min przy mocy maksymalnej | 7500 obr./min |
| maksymalny moment obrotowy | 79 Nm |
| obr./min przy maskymalnym momencie obrotowym | 4500 obr./min |
| przeniesienie napędu | Pas |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Chłodzenie | Olej-powietrze |
| Pojemność skokowa | 984 cm³ |
Hamulce przednie
| Tłok | Sześć tłoków |
|---|---|
| mocowanie amortyzatora | Zacisk stały |
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|---|
| Tłok | Pojedynczy tłok |
| mocowanie amortyzatora | Zacisk pływający |
Wymiary i waga
| średnica przedniej opony | 17 cal |
|---|---|
| Średnica tylnej opony | 17 cal |
| Długość | 1950 mm |
| Rozstaw osi | 1320 mm |
| Wysokość siedzenia od | 764 mm |
| Masa sucha | 177 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 14.5 l |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Cena Buell XB 9SX
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
Buell XB 9SX Historia
Buell XB 9SX 2011

86 KM
984 cm³
177 kg
Buell XB 9SX 2010

86 KM
984 cm³
177 kg
Buell XB 9SX 2009

82 KM
984 cm³
177 kg
48 125,00 złśrednia cena rynkowa
FAQ Buell XB 9SX
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Buell XB 9SX?
- Aktualna średnia cena za Buell XB 9SX, rocznik 2009, kształtuje się na poziomie 37 270 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 13 562 km.
- Który motocykl jest lepszy? Buell XB 9SX czy Buell Lightning XB 12 Scg?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Buell XB 9SX?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Naked bike dostępność tego motocykla jest niska. Na rynku jest mało egzemplarzy Buell XB 9SX.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Buell XB 9SX? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2009, stabilność ceny Buell XB 9SX wyglądała bardzo dobrze na tle innych motocykli kategorii Naked bike. Trend cenowy wynosił +19% w pierwszym roku, +1% w drugim roku i -3% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl Buell XB 9SX?
- Na rynku obserwuje się duże zapotrzebowanie na motocykl Buell XB 9SX.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Buell XB 9SX Zdjęcia
Źródło: 1000PS


























