Buell 1125 R 2009
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Buell 1125 R 2009
Silnik i układ napędowy
| średnica cylindra | 103 mm |
|---|---|
| skok tłoka | 67.5 mm |
| Moc maksymalna | 148 KM |
| obr./min przy mocy maksymalnej | 9800 obr./min |
| maksymalny moment obrotowy | 111 Nm |
| obr./min przy maskymalnym momencie obrotowym | 8000 obr./min |
| przeniesienie napędu | Pas |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 1125 cm³ |
Hamulce przednie
| Tłok | Osiem tłoków |
|---|---|
| mocowanie amortyzatora | Zacisk stały |
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|---|
| Tłok | Pojedynczy tłok |
| mocowanie amortyzatora | Zacisk pływający |
Wymiary i waga
| średnica przedniej opony | 17 cal |
|---|---|
| Średnica tylnej opony | 17 cal |
| Długość | 1996 mm |
| Rozstaw osi | 1375 mm |
| Wysokość siedzenia od | 775 mm |
| Masa sucha | 170 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 20.1 l |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Buell 1125 R Historia
Buell 1125 R 2011

148 KM
1125 cm³
170 kg
Buell 1125 R 2010

148 KM
1125 cm³
170 kg
Buell 1125 R 2009

148 KM
1125 cm³
170 kg
Buell 1125 R 2008

146 KM
1125 cm³
170 kg
FAQ Buell 1125 R
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Buell 1125 R?
- Aktualna średnia cena za Buell 1125 R, rocznik 2020, kształtuje się na poziomie 17 660 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 12 600 km.
- Który motocykl jest lepszy? Buell 1125 R czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Buell 1125 R?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Supersport dostępność tego motocykla jest bardzo niska. Na rynku jest bardzo mało egzemplarzy Buell 1125 R.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Buell 1125 R? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2010, stabilność ceny Buell 1125 R wyglądała bardzo dobrze na tle innych motocykli kategorii Supersport. Trend cenowy wynosił +19% w pierwszym roku, -4% w drugim roku i -21% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl Buell 1125 R?
- Na rynku obserwuje się małe zapotrzebowanie na motocykl Buell 1125 R. Reporty z testów tego modelu są rzadko czytane na platformie 1000PS.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Buell 1125 R Zdjęcia
Źródło: 1000PS



Pokaż więcej zdjęć





























