Ducati 1098 S 2007
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Ducati 1098 S 2007 Doświadczenia i opinie ekspertów
nastynils
W Ducu wszystkie wskazniki sa zintegrowane w jednej desce rozdzielczej. Prawdziwi kierowcy wyscigowi juz dawno zamontowali cos takiego w swoich motocyklach wyscigowych, ale tutaj oczywiscie w standardzie.

Kluczowa specyfikacja Ducati 1098 S 2007
Silnik i układ napędowy
| Moc maksymalna | 160 KM |
|---|---|
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 1099 cm³ |
Wymiary i waga
| Rozstaw osi | 1430 mm |
|---|---|
| Wysokość siedzenia od | 820 mm |
| Masa sucha | 171 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 15.5 l |
| Prędkość maksymalna | 285 km/h |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Cena Ducati 1098 S
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
Ducati 1098 S Historia
Ducati 1098 S 2011
Ducati 1098 S 2011
170 KM
1198.4 cm³
168 kg
Ducati 1098 S 2008

160 KM
1099 cm³
171 kg
48 330,00 złśrednia cena rynkowa
Ducati 1098 S 2007

160 KM
1099 cm³
171 kg
44 423,00 złśrednia cena rynkowa
FAQ Ducati 1098 S
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Ducati 1098 S?
- Aktualna średnia cena za Ducati 1098 S, rocznik 2009, kształtuje się na poziomie 48 630 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 14 783 km.
- Który motocykl jest lepszy? Ducati 1098 S czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Ducati 1098 S?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Supersport dostępność tego motocykla jest niska. Na rynku jest mało egzemplarzy Ducati 1098 S.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Ducati 1098 S? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2009, stabilność ceny Ducati 1098 S wyglądała dobrze na tle innych motocykli kategorii Supersport. Trend cenowy wynosił +6% w pierwszym roku, -13% w drugim roku i -16% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl Ducati 1098 S?
- Na rynku obserwuje się duże zapotrzebowanie na motocykl Ducati 1098 S. Reporty z testów tego modelu nie są zbyt często czytane na platformie 1000PS.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Ducati 1098 S Zdjęcia
Źródło: 1000PS
Pokaż więcej zdjęć
























