Ducati Monster S2R 800 2005
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Ducati Monster S2R 800 2005
Silnik i układ napędowy
| Moc maksymalna | 77 KM |
|---|---|
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Chłodzenie | Olej-powietrze |
| Pojemność skokowa | 803 cm³ |
Wymiary i waga
| Rozstaw osi | 1440 mm |
|---|---|
| Wysokość siedzenia od | 800 mm |
| Masa sucha | 173 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 14 l |
| Prędkość maksymalna | 205 km/h |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Cena Ducati Monster S2R 800
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
Ducati Monster S2R 800 Historia
Ducati Monster S2R 800 2007

77 KM
803 cm³
173 kg
24 560,00 złśrednia cena rynkowa
Ducati Monster S2R 800 2006
Ducati Monster S2R 800 2006
77 KM
803 cm³
173 kg
Ducati Monster S2R 800 2005
Ducati Monster S2R 800 2005
77 KM
803 cm³
173 kg
19 733,00 złśrednia cena rynkowa
FAQ Ducati Monster S2R 800
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Ducati Monster S2R 800?
- Aktualna średnia cena za Ducati Monster S2R 800, rocznik 2005, kształtuje się na poziomie 19 620 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 43 107 km.
- Który motocykl jest lepszy? Ducati Monster S2R 800 czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Ducati Monster S2R 800?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Naked bike dostępność tego motocykla jest niska. Na rynku jest mało egzemplarzy Ducati Monster S2R 800.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Ducati Monster S2R 800? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2008, stabilność ceny Ducati Monster S2R 800 wyglądała bardzo dobrze na tle innych motocykli kategorii Naked bike. Trend cenowy wynosił +18% w pierwszym roku, -1% w drugim roku i -19% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl Ducati Monster S2R 800?
- Na rynku obserwuje się duże zapotrzebowanie na motocykl Ducati Monster S2R 800. Reporty z testów tego modelu są rzadko czytane na platformie 1000PS.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.

























