Buell Lightning XB 12 Scg 2008
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Buell Lightning XB 12 Scg 2008
Silnik i układ napędowy
| Moc maksymalna | 101 KM |
|---|---|
| przeniesienie napędu | Pas |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Chłodzenie | Powietrze |
| Pojemność skokowa | 1203 cm³ |
Wymiary i waga
| Rozstaw osi | 1370 mm |
|---|---|
| Wysokość siedzenia od | 765 mm |
| Masa sucha | 179 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 14 l |
| Prędkość maksymalna | 220 km/h |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Buell Lightning XB 12 Scg Historia
Buell Lightning XB 12 Scg 2011

94 KM
1203 cm³
179 kg
Buell Lightning XB 12 Scg 2010

94 KM
1203 cm³
179 kg
Buell Lightning XB 12 Scg 2009

95 KM
1203 cm³
181 kg
Buell Lightning XB 12 Scg 2008

101 KM
1203 cm³
179 kg
Buell Lightning XB 12 Scg 2007

84 KM
984 cm³
174 kg
Buell Lightning XB 12 Scg 2006

84 KM
984 cm³
174 kg
Buell Lightning XB 12 Scg 2005

84 KM
984 cm³
174 kg
FAQ Buell Lightning XB 12 Scg
- Który motocykl jest lepszy? Buell Lightning XB 12 Scg czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Buell Lightning XB 12 Scg?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Naked bike dostępność tego motocykla jest bardzo niska. Na rynku jest bardzo mało egzemplarzy Buell Lightning XB 12 Scg.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Buell Lightning XB 12 Scg? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2008, stabilność ceny Buell Lightning XB 12 Scg była bardzo niska na tle innych motocykli kategorii Naked bike. Trend cenowy wynosił -36% w pierwszym roku, +18% w drugim roku i -5% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl Buell Lightning XB 12 Scg?
- Na rynku obserwuje się małe zapotrzebowanie na motocykl Buell Lightning XB 12 Scg.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.















