Buell Lightning Long XB 12 Ss 2006
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Buell Lightning Long XB 12 Ss 2006
Silnik i układ napędowy
| Moc maksymalna | 101 KM |
|---|---|
| przeniesienie napędu | Pas |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Chłodzenie | Powietrze |
| Pojemność skokowa | 1203 cm³ |
Wymiary i waga
| Rozstaw osi | 1320 mm |
|---|---|
| Wysokość siedzenia od | 765 mm |
| Masa sucha | 179 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 14 l |
| Prędkość maksymalna | 220 km/h |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Buell Lightning Long XB 12 Ss Historia
Buell Lightning Long XB 12 Ss 2011

94 KM
1203 cm³
181 kg
Buell Lightning Long XB 12 Ss 2010

94 KM
1203 cm³
181 kg
Buell Lightning Long XB 12 Ss 2009

95 KM
1203 cm³
181 kg
Buell Lightning Long XB 12 Ss 2008

101 KM
1203 cm³
179 kg
Buell Lightning Long XB 12 Ss 2007

101 KM
1203 cm³
179 kg
Buell Lightning Long XB 12 Ss 2006

101 KM
1203 cm³
179 kg
FAQ Buell Lightning Long XB 12 Ss
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Buell Lightning Long XB 12 Ss?
- Aktualna średnia cena za Buell Lightning Long XB 12 Ss, rocznik 2009, kształtuje się na poziomie 32 830 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 34 729 km.
- Który motocykl jest lepszy? Buell Lightning Long XB 12 Ss czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Buell Lightning Long XB 12 Ss?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Naked bike dostępność tego motocykla jest niska. Na rynku jest mało egzemplarzy Buell Lightning Long XB 12 Ss.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Buell Lightning Long XB 12 Ss? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2010, stabilność ceny Buell Lightning Long XB 12 Ss wyglądała bardzo dobrze na tle innych motocykli kategorii Naked bike. Trend cenowy wynosił +29% w pierwszym roku, -16% w drugim roku i +10% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl Buell Lightning Long XB 12 Ss?
- Na rynku obserwuje się średnie zapotrzebowanie na motocykl Buell Lightning Long XB 12 Ss. Reporty z testów tego modelu są rzadko czytane na platformie 1000PS.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.















