Suzuki Bandit 1250 2007
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Suzuki Bandit 1250 2007
Silnik i układ napędowy
| Moc maksymalna | 100 KM |
|---|---|
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 1255 cm³ |
Wymiary i waga
| Rozstaw osi | 1480 mm |
|---|---|
| Wysokość siedzenia od | 790 mm |
| Masa sucha | 222 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 19 l |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Cena Suzuki Bandit 1250
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
Suzuki Bandit 1250 Historia
Suzuki Bandit 1250 2013

98 KM
1255 cm³
251 kg
Suzuki Bandit 1250 2012

98 KM
1255 cm³
251 kg
Suzuki Bandit 1250 2011

98 KM
1255 cm³
251 kg
Suzuki Bandit 1250 2010

98 KM
1255 cm³
251 kg
Suzuki Bandit 1250 2009

98 KM
1255 cm³
251 kg
18 196,00 złśrednia cena rynkowa
Suzuki Bandit 1250 2007

100 KM
1255 cm³
222 kg
FAQ Suzuki Bandit 1250
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Suzuki Bandit 1250?
- Aktualna średnia cena za Suzuki Bandit 1250, rocznik 2016, kształtuje się na poziomie 25 970 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 43 289 km.
- Który motocykl jest lepszy? Suzuki Bandit 1250 czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Suzuki Bandit 1250?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Naked bike dostępność tego motocykla jest na normalnym poziomie. Na rynku bez większych trudności znaleźć można egzemplarz Suzuki Bandit 1250.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Suzuki Bandit 1250? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2014, stabilność ceny Suzuki Bandit 1250 była bardzo niska na tle innych motocykli kategorii Naked bike. Trend cenowy wynosił +14% w pierwszym roku, -4% w drugim roku i -15% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl Suzuki Bandit 1250?
- Na rynku obserwuje się średnie zapotrzebowanie na motocykl Suzuki Bandit 1250.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Suzuki Bandit 1250 Zdjęcia
Źródło: 1000PS
























