BMW R 1200 R 2007
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
BMW R 1200 R 2007 Doświadczenia i opinie ekspertów
kot
BMW ma zalety, które przemawiaja do kazdego motocyklisty. Doskonaly silnik turystyczny, niezwykle uniwersalne podwozie z ESA i bardzo latwe prowadzenie. Jedynie wyglad moze odstraszac nowicjuszy.

Kluczowa specyfikacja BMW R 1200 R 2007
Silnik i układ napędowy
| Moc maksymalna | 109 KM |
|---|---|
| przeniesienie napędu | Wał napędowy |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Chłodzenie | Olej-powietrze |
| Pojemność skokowa | 1170 cm³ |
Wymiary i waga
| Rozstaw osi | 1495 mm |
|---|---|
| Wysokość siedzenia od | 800 mm |
| Masa sucha | 198 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 18 l |
| Prędkość maksymalna | 215 km/h |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Cena BMW R 1200 R
BMW R 1200 R Historia
BMW R 1200 R 2018

125 KM
1170 cm³
231 kg
47 652,00 złśrednia cena rynkowa
BMW R 1200 R 2017

125 KM
1170 cm³
231 kg
46 225,00 złśrednia cena rynkowa
BMW R 1200 R 2016

125 KM
1170 cm³
231 kg
43 448,00 złśrednia cena rynkowa
BMW R 1200 R 2015

125 KM
1170 cm³
231 kg
47 642,00 złśrednia cena rynkowa
BMW R 1200 R 2014

110 KM
1170 cm³
223 kg
41 929,00 złśrednia cena rynkowa
BMW R 1200 R 2013

110 KM
1170 cm³
223 kg
31 918,00 złśrednia cena rynkowa
BMW R 1200 R 2012

110 KM
1170 cm³
223 kg
36 401,00 złśrednia cena rynkowa
BMW R 1200 R 2011

110 KM
1170 cm³
223 kg
37 497,00 złśrednia cena rynkowa
BMW R 1200 R 2010

109 KM
1170 cm³
198 kg
28 304,00 złśrednia cena rynkowa
BMW R 1200 R 2009

109 KM
1170 cm³
223 kg
26 232,00 złśrednia cena rynkowa
BMW R 1200 R 2008

109 KM
1170 cm³
198 kg
30 589,00 złśrednia cena rynkowa
BMW R 1200 R 2007

109 KM
1170 cm³
198 kg
26 641,00 złśrednia cena rynkowa
Alternatywy dla BMW R 1200 R
FAQ BMW R 1200 R
- Jaka jest aktualna cena rynkowa BMW R 1200 R?
- Aktualna średnia cena za BMW R 1200 R, rocznik 2018, kształtuje się na poziomie 46 040 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 15 506 km.
- Który motocykl jest lepszy? BMW R 1200 R czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność BMW R 1200 R?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Naked bike dostępność tego motocykla jest na bardzo dobrym poziomie. Na rynku jest bardzo dużo egzemplarzy BMW R 1200 R.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza BMW R 1200 R? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2018, stabilność ceny BMW R 1200 R wyglądała dobrze na tle innych motocykli kategorii Naked bike. Trend cenowy wynosił -5% w pierwszym roku, -2% w drugim roku i +10% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl BMW R 1200 R?
- Na rynku obserwuje się bardzo duże zapotrzebowanie na motocykl BMW R 1200 R. Raporty z testów tego modelu są czytane na platformie 1000PS bardzo często.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
BMW R 1200 R Zdjęcia
Źródło: 1000PS




























