MV Agusta F4 1000 R 2009
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja MV Agusta F4 1000 R 2009
Silnik i układ napędowy
| Typ silnika | W kolejce |
|---|---|
| średnica cylindra | 76 mm |
| skok tłoka | 55 mm |
| Moc maksymalna | 174 KM |
| obr./min przy mocy maksymalnej | 11900 obr./min |
| maksymalny moment obrotowy | 111 Nm |
| obr./min przy maskymalnym momencie obrotowym | 10000 obr./min |
| Stopień kompresji | 13 |
| Starter | Elektryczny |
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 998 cm³ |
Przednie zawieszenie
| Przednie zawieszenie | Widelec teleskopowy Upside-Down |
|---|
Wymiary i waga
| średnica przedniej opony | 17 cal |
|---|---|
| Średnica tylnej opony | 17 cal |
| Rozstaw osi | 1408 mm |
| Wysokość siedzenia od | 810 mm |
| Masa sucha | 192 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 21 l |
| Kategorie prawa jazdy | A |
MV Agusta F4 1000 R Historia
MV Agusta F4 1000 R 2013

195 KM
998 cm³
191 kg
MV Agusta F4 1000 R 2012

195 KM
998 cm³
192 kg
MV Agusta F4 1000 R 2009

174 KM
998 cm³
192 kg
MV Agusta F4 1000 R 2008

183 KM
998 cm³
191 kg
MV Agusta F4 1000 R 2007

174 KM
998 cm³
192 kg
FAQ MV Agusta F4 1000 R
- Jaka jest aktualna cena rynkowa MV Agusta F4 1000 R?
- Aktualna średnia cena za MV Agusta F4 1000 R, rocznik 2011, kształtuje się na poziomie 59 550 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 11 249 km.
- Który motocykl jest lepszy? MV Agusta F4 1000 R czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność MV Agusta F4 1000 R?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Supersport dostępność tego motocykla jest niska. Na rynku jest mało egzemplarzy MV Agusta F4 1000 R.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza MV Agusta F4 1000 R? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2008, stabilność ceny MV Agusta F4 1000 R wyglądała dobrze na tle innych motocykli kategorii Supersport. Trend cenowy wynosił -20% w pierwszym roku, -1% w drugim roku i -16% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl MV Agusta F4 1000 R?
- Na rynku obserwuje się małe zapotrzebowanie na motocykl MV Agusta F4 1000 R.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
MV Agusta F4 1000 R Zdjęcia
Źródło: 1000PS




























