MV Agusta Brutale 910 R 2006
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
MV Agusta Brutale 910 R 2006 Doświadczenia i opinie ekspertów
kot
Nazwa mówi wszystko. Zwyciezca kazdego wyscigu naked bike, z wysokiej jakosci czesciami, które prawie uzasadniaja cene.

Kluczowa specyfikacja MV Agusta Brutale 910 R 2006
Silnik i układ napędowy
| Moc maksymalna | 136 KM |
|---|---|
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 909 cm³ |
Wymiary i waga
| Rozstaw osi | 1410 mm |
|---|---|
| Wysokość siedzenia od | 805 mm |
| Masa sucha | 185 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 19 l |
| Prędkość maksymalna | 257 km/h |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Cena MV Agusta Brutale 910 R
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
MV Agusta Brutale 910 R Historia
MV Agusta Brutale 910 R 2009

136 KM
909 cm³
185 kg
MV Agusta Brutale 910 R 2007

136 KM
909 cm³
185 kg
MV Agusta Brutale 910 R 2006

136 KM
909 cm³
185 kg
31 091,00 złśrednia cena rynkowa
FAQ MV Agusta Brutale 910 R
- Jaka jest aktualna cena rynkowa MV Agusta Brutale 910 R?
- Aktualna średnia cena za MV Agusta Brutale 910 R, rocznik 2006, kształtuje się na poziomie 29 390 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 13 190 km.
- Który motocykl jest lepszy? MV Agusta Brutale 910 R czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność MV Agusta Brutale 910 R?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Naked bike dostępność tego motocykla jest bardzo niska. Na rynku jest bardzo mało egzemplarzy MV Agusta Brutale 910 R.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza MV Agusta Brutale 910 R? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2008, stabilność ceny MV Agusta Brutale 910 R była bardzo niska na tle innych motocykli kategorii Naked bike. Trend cenowy wynosił -18% w pierwszym roku, -6% w drugim roku i -6% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl MV Agusta Brutale 910 R?
- Na rynku obserwuje się małe zapotrzebowanie na motocykl MV Agusta Brutale 910 R. Reporty z testów tego modelu są rzadko czytane na platformie 1000PS.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.





























