MZ 1000 ST 2008
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja MZ 1000 ST 2008
Silnik i układ napędowy
| Moc maksymalna | 113 KM |
|---|---|
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 999 cm³ |
Wymiary i waga
| Rozstaw osi | 1445 mm |
|---|---|
| Wysokość siedzenia od | 825 mm |
| Masa sucha | 211 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 20 l |
| Prędkość maksymalna | 235 km/h |
| Kategorie prawa jazdy | A |
MZ 1000 ST Historia
MZ 1000 ST 2009
MZ 1000 ST 2009
113 KM
999 cm³
216 kg
MZ 1000 ST 2008

113 KM
999 cm³
211 kg
MZ 1000 ST 2007

115 KM
998 cm³
215 kg
MZ 1000 ST 2006

115 KM
998 cm³
215 kg
FAQ MZ 1000 ST
- Który motocykl jest lepszy? MZ 1000 ST czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność MZ 1000 ST?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Naked bike dostępność tego motocykla jest bardzo niska. Na rynku jest bardzo mało egzemplarzy MZ 1000 ST.
- Jak popularny jest motocykl MZ 1000 ST?
- Na rynku obserwuje się bardzo małe zapotrzebowanie na motocykl MZ 1000 ST.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
























