MZ 1000 SF 2005
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja MZ 1000 SF 2005
Silnik i układ napędowy
| Moc maksymalna | 112 KM |
|---|---|
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 998 cm³ |
Wymiary i waga
| Rozstaw osi | 1445 mm |
|---|---|
| Wysokość siedzenia od | 825 mm |
| Masa sucha | 210 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 20 l |
| Prędkość maksymalna | 235 km/h |
| Kategorie prawa jazdy | A |
MZ 1000 SF Historia
MZ 1000 SF 2009

113 KM
999 cm³
209 kg
MZ 1000 SF 2008

112 KM
998 cm³
210 kg
MZ 1000 SF 2007

112 KM
998 cm³
210 kg
MZ 1000 SF 2006

112 KM
998 cm³
210 kg
MZ 1000 SF 2005

112 KM
998 cm³
210 kg
FAQ MZ 1000 SF
- Jaka jest aktualna cena rynkowa MZ 1000 SF?
- Aktualna średnia cena za MZ 1000 SF, rocznik 2005, kształtuje się na poziomie 30 190 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 30 270 km.
- Który motocykl jest lepszy? MZ 1000 SF czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność MZ 1000 SF?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Naked bike dostępność tego motocykla jest bardzo niska. Na rynku jest bardzo mało egzemplarzy MZ 1000 SF.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza MZ 1000 SF? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2005, stabilność ceny MZ 1000 SF była bardzo niska na tle innych motocykli kategorii Naked bike. Trend cenowy wynosił -29% w pierwszym roku, -6% w drugim roku i -16% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl MZ 1000 SF?
- Na rynku obserwuje się bardzo małe zapotrzebowanie na motocykl MZ 1000 SF.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.

























