Honda CBF 1000 2007
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Honda CBF 1000 2007
Silnik i układ napędowy
| Moc maksymalna | 98 KM |
|---|---|
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 998 cm³ |
Wymiary i waga
| Rozstaw osi | 1483 mm |
|---|---|
| Wysokość siedzenia od | 780 mm |
| Masa sucha | 228 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 19 l |
| Prędkość maksymalna | 220 km/h |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Cena Honda CBF 1000
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
Honda CBF 1000 Historia
Honda CBF 1000 2013

98 KM
998 cm³
242 kg
Honda CBF 1000 2012

98 KM
998 cm³
242 kg
Honda CBF 1000 2011

98 KM
998 cm³
250 kg
Honda CBF 1000 2010

98 KM
998 cm³
250 kg
21 754,00 złśrednia cena rynkowa
Honda CBF 1000 2009

98 KM
998 cm³
242 kg
20 384,00 złśrednia cena rynkowa
Honda CBF 1000 2008

98 KM
998 cm³
228 kg
19 696,00 złśrednia cena rynkowa
Honda CBF 1000 2007

98 KM
998 cm³
228 kg
18 112,00 złśrednia cena rynkowa
Honda CBF 1000 2006

98 KM
998 cm³
228 kg
31 337,00 złśrednia cena rynkowa
FAQ Honda CBF 1000
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Honda CBF 1000?
- Aktualna średnia cena za Honda CBF 1000, rocznik 2006, kształtuje się na poziomie 17 980 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 45 078 km.
- Który motocykl jest lepszy? Honda CBF 1000 czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Honda CBF 1000?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Sport touring motorcycle dostępność tego motocykla jest na dobrym poziomie. Na rynku jest dużo egzemplarzy Honda CBF 1000.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Honda CBF 1000? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2019, stabilność ceny Honda CBF 1000 wyglądała dobrze na tle innych motocykli kategorii Sport touring motorcycle. Trend cenowy wynosił +2% w pierwszym roku, -6% w drugim roku i +7% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl Honda CBF 1000?
- Na rynku obserwuje się bardzo duże zapotrzebowanie na motocykl Honda CBF 1000. Raporty z testów tego modelu są czytane na platformie 1000PS ze średnią częstotliwością.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Honda CBF 1000 Zdjęcia
Źródło: 1000PS
Pokaż więcej zdjęć























