Moto Morini 9 1/2 1200 2008
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Moto Morini 9 1/2 1200 2008
Silnik i układ napędowy
| Moc maksymalna | 105 KM |
|---|---|
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 998 cm³ |
Wymiary i waga
| Rozstaw osi | 1470 mm |
|---|---|
| Wysokość siedzenia od | 800 mm |
| Masa sucha | 198 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 20.8 l |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Moto Morini 9 1/2 1200 Historia
Moto Morini 9 1/2 1200 2011

117 KM
1187 cm³
198 kg
Moto Morini 9 1/2 1200 2010

117 KM
1187 cm³
198 kg
Moto Morini 9 1/2 1200 2009

105 KM
998 cm³
179 kg
Moto Morini 9 1/2 1200 2008

105 KM
998 cm³
198 kg
Moto Morini 9 1/2 1200 2007

105 KM
998 cm³
198 kg
FAQ Moto Morini 9 1/2 1200
- Który motocykl jest lepszy? Moto Morini 9 1/2 1200 czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Moto Morini 9 1/2 1200?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Naked bike dostępność tego motocykla jest bardzo niska. Na rynku jest bardzo mało egzemplarzy Moto Morini 9 1/2 1200.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Moto Morini 9 1/2 1200? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2007, stabilność ceny Moto Morini 9 1/2 1200 była porównywalna z innymi motocyklami kategorii Naked bike. Trend cenowy wynosił -6% w pierwszym roku, -10% w drugim roku i -13% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl Moto Morini 9 1/2 1200?
- Na rynku obserwuje się bardzo małe zapotrzebowanie na motocykl Moto Morini 9 1/2 1200.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
























